Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

* Requests [Cereri] ~ By CRI *

#4
Fac şi eu un request doar pentru a vedea dacă ideea mea de personaj e bună sau nu (mie nu prea îmi iese desenatul acestui minunat OC deşi profilul i l-am făcut, ba chiar am şi o poveste, dar nu vrea de nici un neam să iasă aşa cum vreau eu)
Deci, dacă am înţeles bine, trebuie să îţi dau nişte detalii.

Ei bine: Fată, full body, are urechi de tigru, coadă ce provine de la acelaşi animal, o semilună şi o stea pe frunte, rainbow eyes, păr alb până la fund, cu dungi roşii -vărgat ca şi blana unui tigru- ; ochii au la margini nişte modele de viţă de vie, dacă ştii la ce mă refer.. un fel de spirale... chestiuţe care se termină în spirale dar pleacă din colţul ochilui; gene lungi; e propoţionlă... pot să spun că am descris-o ca arătând bestial, deci cred că ţi-ai făcut o idee. Îmbrăcămintea nu mă interesează. Ah, şi pe obraji are nişte dungi, gen Sesshomaru din Inuyasha, numai că ea nu are decât un singur rând şi sunt uşor de acoperit...
Ţi-aş da să citeşti povestea - e în engleză deci nu ştiu cât de mult ţi-ar plăcea - dar dacă vrei detaliile ca lumea, întreabă-mă.

Cam atât am avut de spus... Dacă ai vreo nelămurire, te rog să mă întrebi, vreau să îţi uşurez pe cât posibil munca 21
[Imagine: chibi_907.gif]
, chibi-ul lui candy_cane

"Furiile Iadului sunt mai blande decat femeia badjocorita" - SK-'Apocalipsul'
[Imagine: sc95oz.jpg][Imagine: 100.png]



Răspunsuri în acest subiect
* Requests [Cereri] ~ By CRI * - de hiimera - 17-02-2011, 12:36 AM
RE: * Requests ~ By CRI * - de Ana - 17-02-2011, 01:00 AM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de DeDal N. - 17-02-2011, 07:11 PM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de candy_cane - 23-02-2011, 09:13 PM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de Addeh - 23-02-2011, 09:23 PM
RE: * Requests [Cereri] ~ By CRI * - de Danb - 23-02-2011, 11:16 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)