Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Colegii.

#11
Ohoo... despre colegii mei. Pai... unii sunt chiar d gasca21 altii... asculta manele 23 si credeti-ma ca le destest22 iar anumiti colegi... Doamne... se dau mari si tari cand sunt niste pampalai cand ies din liceu21 Am incercat sa ma inscriu la un liceu de muzica dar imi trebuie media 922 si eu am media 7,9824 la liceu la care sunt eu21 aiurea stiu22

#12
Colegii mei hah? Sunt niste perversi inca foarte copilarosi, desi eu consider ca la varsta pe care o avem nu ar mai trebui sa vorbim despre masinute, nu? Mno, cam asta este subiectul principal in discutiilor baietiilor. Ce masi am mai adaugat in colectie ( si stin sa precizez ca nu ne mai aflam in clasele I-VI si asta nu inseamna ca suntem a 7-a ). Iar fetele ce pot spune de ele? Singurul lucru pe care le intereseaza este barfa. O barfesc pe X o barfesc pe Y si se enerveaza la randul lor cand isi aud numele. In principiu suntem o clasa de nebuni, dar cand ne punem mintea la contributie sunt premianta scolii. Sa mentinez ca ne cunoaste un liceu intreg la cat suntem de galagiosi pot spune ca suntem "vedetele scolii".
[Imagine: 2rcpz12.jpg]

Cincizeci de minute ne despart privirile. Mă doare să te văd mereu atât de distant faţă de mine. Cu ea eşti simplu tu, cu mine de ce nu ai fi? Mă laşi să sper că într-o zi vei putea să-mi vorbeşti aşa cum şi eu încerc să îţi arăt că ţin la tine, dar eşti atât de orb încât nu vezi dincolo de această ceaţă densă pe care ai creat-o de unul singur. Flacăra ce trăieşte-n mine devine din ce-n ce mai puternică cu fiecare privire, cu fiecare literă pe care mi-o rosteşti, dar îmi este frică. Frică ca într-o bună zi această scânteie să se stingă în mometul în care te voi vedea de mână cu ea. Îţi cer un singur lucru, te implor nu mă lăsa în urmă. Nu mă lăsa să fiu doar o umbră a trecutului...

#13
Există un topic mai vechi care abordează această temă.

Closed & Trashed!
[center]If you f**k with me, you get burned Smile

Bleach România | Sannins - traduceri manga

[Imagine: webmaster.png]
[/center]




Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)