Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

Wow! Deci asta e tot ce pot spune.A fost un capitol bun si intradevar lung.Cum cred ca ti-am mai zis o data ai un fel foarte frumos de a scrie si de a descrie sentimentele personajelor.Greseli de tastare nu ai as putea spune avand in vedere ca nu mi-a picat nimic in ochii. Imi place si cum e aranjarea capitolelor pentru ca e usor de citit. Cat despre poveste: Nu credeam ca Sakura isi va arata latura ei 'dura', dar e bine ca a facut-o si sper ca atunci cand se va intoarce de la Milano sa-l lase cu gura cascata pe dragul de Sasuke.De asemenea mi-a parut bine ce le-a spus parintilor ei. A fost frumos si faptul ca acestia au inteles-o pana la urma, desi ea trebuie sa fie in continuare o fata foarte responsabila.In ochii lor trebuie sa fie fata perfecta dar sper sa ii accepte schimbarile dupa ce se va intoarce de la Tsunade, pentru ca banuiesc ca vor fi daca ea e atat de hotarata sa se razbune pe Sasuke. Cat despre brunet nu stiu daca a fost sincer desi tind sa cred ca fost, oricum de abia astept ce se va intampla asa ca hai cu next-ul si spor la scris. :d
[Imagine: missyoubear.jpg]

My work: - Sentimente uitate [Naruto]
- O vara plina de iubire si schimbari [Proza]

" Love it's like wind. You can't see it, but you can feel it."



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de *|Dea|* - 08-02-2012, 10:17 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.079 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.610 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.768 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.595 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.998 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.000 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)