Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

,,Yep, don't cry baby ;o3 i'm here now'' Pe bune? Pe bunee? Deci Sasuke este un mitocan si un materealist de nota 10, cunosc si eu persoane exact ca el si ca prietenii lui de nota 0, care nu pot sa se uite ls sufletul pur al unei persoane ci la cum arata, ranind spunand ca e urata, proasta, etc. Sasuke este chiar nesimtit, isi bate joc de ea intr-un asemenea hal pentru un pariu de tot rasul ;-j, eu sper ca Tsunade sa o faca nu superba, minunata pe Sakura, intr-un final Sasuke intragostindu-se de ea si ea...nu stiu, Sakura nu imi place, e as ade sensibila, fragila, frate daca vrei un baiat fi dura, sari pe el nu astepta sa ti se dea in mana ;-j.

Nu stiu, Rosy eu stiu cum se va termina ficul =]] si sti ca nu imi place ;-j [mai bine Sakura murea in Floare de Lotus =]] ] asa, dar macar nu stiu poate Sakura devina si ea mai dura, mai frumoasa, Sasuke sa se indragosteasca de ea si dupaia poti pune finalul ala si sa incepi sez. 2 ca de nu , te mananc pepenas ;-w.

Mi-a placut si astept next ^.^ Zbye?!
[Imagine: animeloves.jpg]
Odododododo ;x
Lumea asta te distruge,Te induce în eroare, Fură tot şi apoi fuge,Te răneşte şi te doare! x333
Gânduri Nespuse, Neştiute şi Inexplicabile



Răspunsuri în acest subiect
RE: Cea mai retrasă și singură floare este și cea mai frumoasă - de Piersicuta - 04-10-2011, 04:16 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.077 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.610 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.768 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.595 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.998 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.000 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)