Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#12
Ok, de obicei nu prea citesc fic-uri sasusaku dar daca m-ai rugat sunt aici. So, dau edit maine, acum am de facut eseurile + sunt super obosita. Promit ca dau maine edit.

Lol, si uitasem de edit-ul asta :)). So, edit :
Ce pot spune, nu ma prea atrage ideea in sine, nu-s adepta cuplului sasusaku, dar sa incerc sa comentez. In primul rand descrierea nu mi se pare suficienta, trebuie mai multa dupa mine, incearca sa iti exteriorizezi sentimentele intr-un mod mai profund, pune mai mult suflet in ceea ce faci. Naratiunea e ok, desi mai poti lucra la ea, actiunea ce sa zic, cam trasa de par dupa mine, dialogul pe alocuri sec, estetica asa si asa, uiti sa lasi spatiu intre unele paragrafe, la unele fraze ma pierd printre randuri, oricum, mai poti lucra si la estetica. Greseli am vazut multe, mai ales de tastare si cu virgula, uiti unde sa o pui. Ei, asta e tot, daca vrei sa ti cont de sfaturi bine, daca nu iar bine, eu am vrut doar sa te ajut. Si inca ceva nu mai folosi atat de multe puncte de suspensie, sunt prea multe, se intelege cand vrei sa schimbi tonalitatea. -_-
[Imagine: j5atg3.png]




Răspunsuri în acest subiect
RE: “CEA MAI RETRASA SI SINGURA FLOARE ESTE SI CEA MAI FRUMOSA” - de Kayla. - 09-02-2011, 11:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.081 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.611 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.769 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.596 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 3.998 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.000 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)