Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Naruto] Cea mai retrasa si singura floare este si cea mai frumoasa

#6
Deci fiind prima data cand iti comentez ficul (e si logic ca e prima data pentru ca este primul capitol) voi incerca sa par mai dura. Greseli de tastare nu am vazut si asta imi place foarte mult dar am gasit de exprimare
o ajutam pe mama la serviciu si in felul asta faceam si eu niste bani si capatam si experienta, iar acuma sa... ce cauta "a"-ul acolo?
asa, dupa numele oraselor pe care le-ai descris se pune virgula de exemplu :Londra, un oras..bla bla bla si nu cu " - ", de asemenea mai ai mici scapari, nu pui virgulele unde trebuie (nu peste tot, spre sfarsit am vazut trei-patru cazuri).
Naratiunea, din punctul meu de vedere, acest punct a fost atins cu succes
Dialogul ma bucur ca nici tu nu esti o fana inraita a dialogului..nici eu nu sunt, deci in concluzie imi place ca nu te omori cu el, dar cum mi s-a atras mie atentie,ti-o atrag si eu deoarece este important si el, pe parcurs, poate in capitolul doi, sa il folosesti ca sa nu te critice nimeni (iti spun chestiile acestea deoarece stiu ca poti mai mult, si stiu ca cel putin in cazul meu , criticile dure dor ...)
Descriereaimi place cum ai descris, dar cred ca se putea si mai bine, poate sa mai descrii sentimentele fetei, locul in care se afla...bla bla bla, nu spun ca nu este bine, dar un pic mai multa nu ar strica
Deci originalitatea ficului, nu stiu ce sa spun nu pot spune ca este original sau nu, pentru ca nu imi pot sa seama dintr-un singur capitol ( aceasta este un fel de apropo ca sa aduci nextul si sa ma anunti si pe mine, ca altfel fac urat!).
Acum sa iti spun ce mi-a placut
-ca nu l-ai bagat pe frumosul meu Sas'ke din prima
-ca ai descris-o pe micuta Sak'ra fiind mai uratica , cu aparat dentar
-ca are o mama tanara,dar faza cu sora de nousprezece ani suna ciudat ar venii ca mama sa a facut-o la zece unsprezece ani si da de banuit
Sper ca nu am fost prea dura, dar daca am fost sa stii ca am facut-o pentru ca stiu ca in general criticile dure te fac sa tintesti tot mai sus si sa dai dovada ca poti mult mai mult, dar totusi daca te-a deranjat , Pm si se rezolva
Acum imi iau ramas bun deocamdata de la tine ma hani , te pup si te iubesc
Iti urez mult succes in continuare!si sa nu uiti sa ma anunti ca fac urat!
C-am atat Ja ne!



Răspunsuri în acest subiect
RE: “CEA MAI RETRASA SI SINGURA FLOARE ESTE SI CEA MAI FRUMOSA” - de Turta Dulce - 08-02-2011, 08:14 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  Suspine de singurătate Buubz :) 12 4.086 28-12-2011, 03:05 PM
Ultimul răspuns: Buubz :)
  Ehe, prima si singura mea poezie... :)) Black Rose 2 2.611 04-12-2011, 08:55 PM
Ultimul răspuns: Black Rose
  Floare de Lotus[+16] Piersicuta 14 8.773 12-08-2011, 04:16 PM
Ultimul răspuns: Sho-Yo
  O floare de Iris Acadea' 6 5.597 13-01-2010, 04:43 PM
Ultimul răspuns: Acadea'
  Frumoasa din Garsoniera Adormita si Printul pe Motocicleta Neagra Selena. 2 4.001 16-09-2009, 11:06 PM
Ultimul răspuns: Selena.
  O floare de cires si iubirea trandafirilor roz(sakura and sasuke) Shilpa 5 12.005 15-09-2008, 09:11 PM
Ultimul răspuns: Aly


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)