Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#88
Hello! *hugs*
Whut?! Whut?! Whuuut?! S-a terminat deja fic-ul? o.o I cant believe it! Ma gandeam ca va mai dura cateva capitole dupa ce Sasuke il gasise pe Itachi. A trecut asa repede... parca ieri m-am apucat sa citesc.
Anyway, am ramas surprinsa cand am vazut prima data un mare THE END acolo... si m-am dus imediat sa citesc. Chiar am ramas asa O_O ...
Ehem, revenim... Lucrurile mi se pare ca s-au terminat cam brusc, parca cineva va obligat sa terminati ficul aici si ati fost nevoite sa faceti repede ultimul capitol.
Scena dintre Sasuke si Mike... hmm... destul de bine gandita. Oh, Jeez, ce malefic l-a facut Itachi pe nenea Sasuke... Bine ca au ramas impreuna! ^w^ Adica era de asteptat...39

Nu stiu ce sa mai spun, va felicit pentru finisarea acestui fic si va spun inca o data ca am ramas surprinsa cand am vazut ca s-a terminat. Aveam impresia ca e genul de fic ce tinde spre infinit 21
Bye-bye si bafta la scris in continuare, girls. *kisses*



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 20-10-2011, 10:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.727 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)