Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#86
Capitolul 33


- Va rog, sa ma iertati! Nu am vrut! Tipa Mike, facandu-ma sa rad bajocoritor si trag in piept tigara si apoi ii suflu barbatului de patruzeci si ceva de ani, fumul in fata.
Parul meu negru-metalic cu reflexe de albastru la lumina si cu suvite rosu-aprins, facut tepi, iar ochii mei verzi, il priveau in ochii albastri-verzui alte victimei mele. Simt cum cineva ma imbratisa pe la spate si simt un sarut pe ceafa, iar eu zambesc. Ma intorc la fratele meu, cu parul facut tepi si cu un machiaj negru, scotandu-i ochii ca ai mei in evidenta. Ii dau un sarut pe buze, apoi ii dau katana ce o aveam in spatele meu - in teaca. Sasuke ranji sadic, luand-o in mana sa si o roti o data intr-o parte in mana si apoi ii zbura capul lui Mike de pe umeri.
- Pe zi ce trece esti mai sadic, diavolul meu mic, spun sotiorului si totodata fratelui meu si ii dau un sarut mare pe buzele acelea apetisante.
- Am avut un maestru care sa ma invete, imi spuse Sasuke, ridicand pervers din sprancene si eu am inceput sa rad sadic.
Curat katana de hainele cadavrului si o bag inapoi in teaca, apoi imi iau dragostea vieti mele si intram in casa, pentru a ne schimba, pentru a merge impreuna cu June si Hana, la mama la spitalul de nebuni. Cand a aflat ca eu traiesc, a innebunit si fiindca tata era ocupat cu munca, eu cu sexosul si bunaciunea de fratemiu am hotarat sa le crestem noi, mai ales ca ne-am unit destinele la primarie. Stiam ca nu e bine, dar practic Itachi Kishimoto a murit cabornizat si acum eu sunt Itachi Nekomanda, seful clanului cel mai puternic din Yakuza pe nume Nekomanda. Daca o luam asa, nu provocam nici un incest si de aceea eu ma feream sa mi se vada culoarea mea originala a parului, iar saracul de el, mi-a suportat o mie si una de vopsele si caprici in acesti sase ani.
Cand intram in camera noastra, Sasuke imi sari in spate si imi spuse sa ma spal pe dinti si sa imi schimb hainele si sa imi spal parul, ca put a tutun. Am chicotit usor si i-am spus sa le spuna fetelor sa se imbrace, ca rapid sunt gata. Am intrat in baie, dezbracandu-ma de haine si am intrat la dus, facand unul rapid, apoi am iesit, uscandu-mi parul si facandu-l tepi pe ceafa si dandu-mi bretonul intr-o parte. Iau pe mine un tricou negru simplu, putin largut, ca sa se vada discret muschi puternici ce ii aveam. Mi-am mai luat o pereche de blugi decolorati, cu cateva taieturi pe ei - opera lu fratemiu ca razbunare, ca i-am aruncat fardurile alea din greseala, asa s-a razbunat cu o foarfeca pe blugi mei preferati - si o curea cu lanturi. In picioare niste adidasi si dupa ce m-am parfumat, am iesit din baie, fiind intampinat de un sarut mare cand planeta, din partea fiintei mele cele mai drage, ca mi-as da si viata pentru el.
- Doamne, ce sexy arati. Ma faci sa iau un sac de gunoi si sa te imbrac in el, ca sa fiu sigur ca nu se uita nimeni la tine in afara de mine, imi sopti pervers brunetul, facandu-ma sa chicotesc usor.
La cei douazeci si trei de ani ai nostri, mintea noastra parca era mult mai perversa de acum sase ani, fiindca mereu ne trezeam goi, cu cearceafurile mototolite, ude si lipicioase. Seara de seara, ne aveam unul pe celalalt, gemand la unison de placere sau acoperindu-ne trupurile de sarutari blande si pline de dragostea nemarginita ce ne-o purtam in suflete si inimile noastre. La inceput nu am fost de acord ca Sasuke sa intre in Yakuza, dar am acceptat, fiindca am hotarat ca e destul de mare sa se expuna la riscuri mortale, fiindca prin el, dusmani mei imi puteau face rau. Ca sa nu se intample asta, mi-am transformat fratele intr-o masina de ucis cum eram si eu, dar cu mine si cu surorile noastre era o pisicuta blanda, dar un adevarat tigru in patul nostru, cuib de nebuni.
Iesim in fata vilei si langa masina mea - un Aston Martin de un albastru-metalic - stateau brunetele cu Akana si Aya, care s-au imprietenit foarte bine cu ele, devenind prietene de nedespartit, intr-un cat au ajuns la douazeci si cinci de ani sa se joace cu papusi Barbie. Cand le-am vazut prima data, mi-am facut cruce cu ambele maini si am spus ca gradina Raiului e foarta mare. Le-am spus fetelor ca e timpul sa mergem sa o vedem pe mama, iar brunetele s-au urcat - Akana s-a facut roscata acum - in masina, apoi eu si ingerasul meu, cu mine pe post de sofer. Dau drumul la muzica si atunci incepu o melodie a fratelui meu, care si acum mai era un hot star rock, dar spre dezamagirea fanelor, am facut publica casatoria dintre noi doi, iar eu am spus ca sunt patron de club, cea ce era adevatar intr-o oarecare masura.
- Fratioare, dupa ce o vizitam pe mami, mergem in parc? Intreba Hana, facandu-ma sa zambesc usor trist, amintindu-mi de poza din parcul de dristracti de acum sase ani, ce o aveam in albumul nostru privat, incuiat in sertarul biroului meu din camera naostra.
- Pe Itachi l-ati intrebat? El este seful, spuse repede Sasuke, cand eu am oprit in fata spitalului de nebuni.
- Mergem si stam si la artifici, spun eu, simtind privirile asupra mea.
Fetele tipara de bucurie si iesira din masina, apoi am iesit si eu si fratemiu, care ma prinse de mana si ma saruta pe buze apasat, in timp ce ne facu poza asa, cu P.D.A.-ul sau. Am inrosit putin, apoi l-am sarutat la randul meu, fiindca dragostea noastra va ramane eterna...

[center]The End[/center]
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 20-10-2011, 08:08 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.729 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)