Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#81
Ohh, credeam ca ati renuntat la ficul asta. Chiar ma speriasem, dar cu chiu cu vai tot a venit capitolul. Iar eu care ma speriam ca va fi sfarsitul... uite ca nu a fost, ba din contra, au trecut cativa ani si povestea a devenit mai interesanta.
Sasuke star rock?! Itachi facand parte din Yakuza?! Wow, dar povestea chiar s-a schimbat mult si imi place ^^
Well, inca tine la Sasuke, nu? Si eu as fi ramas stana de piatra, deci inseamna ca la recunoascut. Sunt foarte happy ca a decis sa il vada intre pentru ochi, ceea ce inseamna ca poate va mai urma o scena... : - " ... sau macar un sarut ^^"
Interesanta si ideea cu cele doua tipe care ma cam amuza xD Anyway, eu sunt aici sa citesc in continuare. Am ajuns cam tarziu pentru ca am fost plecata, dar ma bucur ca ati adus nextul. Bafta pupic



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 07-08-2011, 10:00 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.746 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)