Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#79
Oh, Doamne.9 Voi va opriti vreodata din uimit? Intreb si eu, nu de alta. Scena a fost...off. N-am cuvinte. Descris tot! Good!
Ce rau imi pare de cei doi ingerasi. La distanta unul de altul. Singurei in lumi diferite. Trist! Sasuke mai avea putin si-si rupea parul din cap de atata prostie dovedita din partea mamei sale. Aia chiar este idioata nu gluma. Cat tupeu sa desparta doua suflete perechie, ce despartite sunt neprotejate si inocente. Insa ma bucur ca tin legatura. Totusi, si asa nu este de ajuns.2
Oh, come on. Sa fim optimisti! Eu sunt! Astept nextul, si va rog anuntati-ma.
Va poop iubitele'!
Hei,tu trebuie sa te supui! Sau o sa sangerezi, tu esti al meu, te-am batut in toate felurile posibile. Si cand vorbesc cu tine, raspunzi sincer sau o sa ti-o iei.
Nu suntem vinovati ca vedem dragostea ca pe o durere. Nu ne e rusine...sa spunem ca dragostea inseamna durere. Sa spunem ca dragostea inseamna durere. Si as face-o din nou!

[Imagine: 6751178.png]
[Imagine: 6786993.png]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de alexutzy97 - 03-07-2011, 01:11 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.727 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)