Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#77
mhh da, ca de obicei, intarziata. Nu pot sa cred acum e mort acum e viu. Saracii de ei, i-au despartit, i-au separat. 20 DE ce? 20 DE ce, viata asta? Fetelor nu imi vine sa cred, nu prea inteleg faza cu omu carbonizat, dar ehh poate ma ajutati voi in urmatorul capitol. Un singur lucru am de spus de data asta e despre tine Gaby. In capitolul asta mi se pare ca ai grabit putin actinunea, adica le-ai luat foarte pe scurt faza cu maicasa si cand vroia sa se arunce neah nu stiu sigur asta e parerea mea, nu stiu sigur daca e cea bune. POate vroiam eu sa citec mai mult, sti tu ce efect are yaoi-ul a la Gaby la mine.
Oricum eu astept nextu' so Gambate!
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg




Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de PervyTeoYaoi_Shinee - 01-07-2011, 09:50 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.743 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)