Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#76
Ei Manu si gabytsswh, nu? Am citit ficul de multa vreme, dar nu eram logata pe forum ca sa pot sa va las com.

Ei bine ce pot spune. Imi place ideea nu este originala dar imi place cum a-ti descris. Defapt adevarul este ca nu conteaza idea ( bine si ea intr-o masura anume) ci cum descri. Si la voi, ei ca sa stiti, aveti o descriere foarte buna. Sincer am mai citit ficuri cu ideea asta, dar la voi m-a prins in poveste. Felul cum descrie-ti sentimentele, actiunile totul m-a cuprins si n-am mai putut sa ma opresc din citit. :bv:

Dialogul nu e sec, actiunea e bine descrisa, chiar foate bine. Imi place cum imbina-ti descrierea cu dialogul si cu actiunea.

Actiunea nu mi se pare absolut deloc grabita, ba chiar merge lent.

Ce pot sa spun, eu astept cu nerabdare nextul sa vedem ce se intampla cu povestea furtunoasa de dragoste dintre cei doi.

Mult spor la tastat si la idei. 3
[/i]
[center]

[Imagine: 253500largesing.jpg]

.: Blog :.[/center]



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de .: Em :. - 01-07-2011, 02:34 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.828 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.739 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)