Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#75
Hello fetelor hug
Mersi gabytsswh ca ai adus nextul. Ar cam trebui sa fiu suparata pe tine ca ai intarziat, insa la ce capitol minunat ai adus, nu sunt pupic Ba chiar sunt mandra. Ai mai avut ceva greseli de tastare dar chiar nu le-am bagat in seama cand cei doi au fost prinsi. Deci am ramas O__O!! Maica-sa aia e o ... nu stiu, nu vreau sa vorbesc urat acum. Chiar sunt revoltata pentru faptul ca i-a despartit.
Si... DUMNEZEULEEE! Voi ( adica tu ) stii cat m-ai speriat cand ai zis ca Itachi e mort? Cred ca si acum imi bate inima. Imi venea sa ma opresc din citit pentru ca... pur si simplu... muream 22
Ma bucur ca nu a fost real si ca a fost doar planul lui Itachi. A intervenit la timp sa isi sune fratele, daca nu se arunca si adio happy ending.

Te felicit pentru ca, cu toate ca ai scris doar cateva randuri despre acea "moarte" a lui Itachi, ai reusit sa ma surprinzi, sa imi dai fiori si sa imi faci inima sa bata cu putere. Iar daca un scriitor reuseste sa faca asta, e bun 3
Astept nextul!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 01-07-2011, 12:06 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.744 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)