Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#74
Thank yaa', our sweethearts praise


Capitolul 28



Dupa ce bunicii ne spusera ca se duc unde s-or duce - eu unul nu ma gandeam decat la trupul lui Sasuke peste al meu - si ne-au spus si sa mergem la scoala a doua zi, ca altfel se intampla un mare cacat sau ce-or fi zis ei acolo, le-am zis alor mei ca voi avea grija ca fratele meu sa ajunga tot la scoala, iar el incepu sa imi dea castane.
Au iesit si bunicii, iar baiatul imi dadu drumul, incepand in schimb sa ma sarute pe buze, dupa care limba-i ajunse in gura mea si incepuram sa ne sarutam nerabdatori. Mi-am incolacit mainile in jurul gatului sau, ascultandu-i soapta, si anume sa mergem in baie.
Trupul mi-a fost strabatut de fiori cand m-am gandit la ceea ce se va intampla acolo, asa ca l-am urmat nerabdator, sarutandu-ne lung prin toata casa, despartindu-ne buzele doar pentru a lua aerul necesar respiratiei. A inceput sa ma dezbrace din ce in ce mai nerabdator, sarutandu-mi fiecare particica de piele ce ii ajungea in cale, facandu-ma sa gem dupa atingerile sale blande. Nu m-am putut abtine, l-am dezbracat si eu pe el si am intrat amandoi in cabina de dus, am dat drumul la apa si m-am lipit de perete, in timp ce Itachi se aseza in genunchi in fata mea si imi saruta '' prietenul '', lipindu-si usor buzele de el prima data, apoi trasand linii umede cu limba peste si incepand sa suga. Mi-am dat capul pe spate, incepand sa gem si sa-i pronunt numele silabisit si printre ofuri de placere.
L-am prins de par, tragandu-l spre mine, fiindca doream sa il sarut, ma saturasem sa o suga, nu ca nu mi-ar fi placut sau nu ar fi facut o treaba buna, dar ii voiam gura pentru hrana mea, pentru buzele mele. Limba ii ajunse in lacasu-mi umed, dand startul unui sarut in timp ce isi plimba mana pe spatele meu, iar eu pe abdomenul sau numai patratele. Drace, cat de fin era si de incins!
Am simtit insa la un moment dat ceva tare la mana, pielea nefiind neteda si am rupt sarutul rapid, intreband ce e aia. Itachi imi spuse linistit ca e doar cicatricea operatiei, apoi ma mai saruta odata pe botic, dupa care am fost intors incet cu spatele si sarutat pe spate cu tandretea specifica numai geamanului meu. Incepu sa imi sarute coloana cu grija, reusind sa-mi dea fiori de fiecare data, iar o mana sa se afla in fata, pe membrul meu, miscandu-se incet, dar sigur, facandu-ma sa ma incalzesc rapid, pe cand cealalata aluneca spre fesele mele, si anume la intrarea din corpul meu. Si-a strecurat cu grija doua degete in acel loc, facandu-ma sa tresar si sa oftez de placerea ce-mi era oferita de el. Incepu sa le miste incet in mine, iar eu m-am incalzit rapid, continuand in acelasi timp Itachi sa ma sarute si sa ma muste uneori de pielea fina. In scurt timp insa, jocul sau in mine inceta, scotandu-si degetele afara pentru a-si introduce acolo barbatia destul de mare, ceea ce ma facu sa scancesc usor. Durea de fiecare data cand o faceam, fiindca, desi dimensiunea era exact cat o aveam si eu, durea. In scurt timp insa, aceasta disparu, fiind inlocuita de o placere dumnezeiasca, facandu-ma sa urlu de placere, pe culmile extazului. In timp ce se adancea tot mai tare in mine, imi masa cu o mana membrul, iar pe cealalta o folosea ca sa ma mangaie. Am gemut amandoi puternic, ca si cum am fi fost aceeasi persoana, moment in care am ejaculat in acelasi timp. De fapt asta eram, fiecare un alter ego al celuilalt.
Dupa ce ne-am odihnit nitelus, Itachi se intoarse cu spatele la mine, indemnandu-ma sa il patrund, sa il fac al meu. M-am apropiat de el si, sarutandu-l usor, apoi mi-am pozitionat mandria la intrarea din trupul sau, penetrandu-l usor si oprindu-ma de-ndata ce l-am auzit scancind. Am asteptat putin timp, dupa care am inceput sa ma misc incet in el, provocandu-i placere, fiindca a inceput imediat sa geama multumit. Una din maini mi-am dus-o in fata, prinzandu-i barbatia si incepand s-o masez usor, marind doza de placere. Itachi isi intoarse capul rapid spre mine, cautandu-mi buzele pe care le descoperi imediat, incepand sa ma sarute pasional, muscand din cand in cand.
In scurt timp am ejaculat amandoi, lasandu-ne trupurile obosite sa cada pe gresia rece. Mi-am asezat capul pe fratele meu, pe umarul acestuia, mai precis, jucandu-ma cu mana pe tatuajul sau. L-am intrebat apoi daca e de acord sa imi fac un tatuaj cu numele sau si sa scriu ceva mai jos ca il iubesc, insa se impotrivi, explicandu-mi concentrat ca noi facem incest si putem fi despartiti de ceilalti, asa ca mai bine stateam in banca mea. Mi-a sugerat, in schimb, sa-mi fac un tatuaj cu Anbu, dar nu mi se parea incantatoare ideea, asa ca i-am spus ca ma mai gandesc la asta.
Mi-am asemanat fratele cu o pisica fara sa vreau, fiindca intotdeauna isi scoate ghearele in caz de pericol. Pe de alta parte el ma asemana pe mine cu un tigru, ceea ce ma facu sa chicotesc si sa rosesc in obraji. Ne-am mai sarutat un timp, dupa care am fost nevoiti sa iesim din cabina si am inceput sa ne stergem trupurile ude, sarutandu-ne in acest timp. Am mers apoi in camera, ne-am imbracat in pijamale, continuandu-ne noaptea de joaca pe care o aveam dupa atat de mult timp. Itachi a vrut sa ne jucam pe PS, asa ca am coborat in sufragerie, trantindu-ne in canapea cu el deasupra mea si gadilandu-ma. Picioarele sale erau de o parte si de alta a trupului meu, iar zonele intime se atingeau reciproc, facandu-ma sa gem usor in timp ce radeam.
Usa insa se dadu la perete in acel moment si tot zambetul ne-a pierit de pe buze amandurora cand am observat ca mama ne privea stupefiata, palida ca dracu` la fata.
- Ce... Ce se intampla aici?! intreba cu rasuflarea intretaiata.
- Ne jucam, incerca Itachi s-o dreaga intr-un fel, insa draci daca reusea, femeia se prinsese fara doar si poate de ceea ce se intampla cu adevarat acolo.
- Nu te deranja, am inteles ca tu esti capul rautatilor, nu mai incerca, e in zadar sa incerci sa mai minti. Vei pleca la studii in America.
- Nu pleaca nicaieri! sar ca ars, lacrimile inundandu-mi ochii albastru-verzui si incepand sa curga siroaie pe chipul meu ce capatase o tenta palida deja. Nu pleaca nicaieri! El nu are nicio vina, eu am inceput sa-l gadil la inceput si apoi el..
- Taci! ma intrerupse mama ridicand vocea.
- OK! Dar tineti minte ca e ultima data cand o sa ma mai vedeti niciodata, spuse fratele meu geaman, apoi sari in sus pe scari si eu dupa el. Se intoarse spre mine cand ajunseram acolo, ma lua in brate si ma saruta apasat, aproape plangand. Vom vorbi non-stop, imi spuse mangaindu-ma atent si sarutandu-ma iar si iar. O sa te sun cu numar privat ca sa nu vada astia unde sunt. Vreau sa ai grija de tine si sa nu ma uiti!
Lacrimile ii curgeau fara oprire pe fata, la fel si mie. Nu concepeam viata fara el, il iubeam prea mult ca tarfele alea ordinare de oameni sa il ia de langa mine.
- Te implor, nu pleca! i-am spus asezandu-ma in genunchi, insa Itachi ma ridica si ma saruta tandru si pasional, apoi se imbraca si iesi pe usa, aruncandu-mi o ultima privire.
Am izbuncit in lacrimi amare, urland dupa el sa se intoarca inapoi si urland catre parintii mei ca ii urasc din toata inima si ma omor fara fratele meu. De m-ar mai fi auzit acum, m-ar fi plesnit! Dar voiam sa fac orice sa-l aduc inapoi, nu sa stea departe de mine. Parintii insa se aratau neinduplecati.
Le-am aruncat cele mai dure cuvinte, i-am spus mamei ca e o tarfa, tatalui meu i-am spus ca e un curvar si ca o inseala, ei i-am trantit ca boracul nu e al tatalui meu si e facut cu amantul si cate si mai cate, doar sa ma lase dracului in pace. Puteam spune ca ii urasc din tot sufletul acum.
Fara doar si poate, ordinarii aia de parinti mi-au facut bagajele si m-au luat inapoi in Tokyo, eu insa urlam ca un nebun dupa fratele meu, sa mi-l aduca inapoi, ca nu stau fara el.

Vorbisem doar in urma cu cateva ore cu fratele meu, el spunandu-mi ca e bine,sanatos, si ca ii e dor de mine, de atingerile mele si saruturile mele... Spusele-i imi rascoleau amintirile si lacrimile incepura a-mi curge pe chip. Ma schimbasem mult, hotarasem sa invat, sa fac tot posibilul ca Itachi sa fie mandru de mine, iar parintii... Despre ei nu-mi mai pasa, ii uram, nu reprezentau nimic pentru mine. Vrusesem sa ma sinucid, insa Itachi ma sunase de fiecare data inainte sa fac asta, parca simtind ca ma pastea ceva rau.

De o saptamana nu mai auzisem de fratele meu nimic, nu mai primisem niciun telefon, nimic altceva. Intr-o dupa-amiaza am auzit ca trupul i-a fost gasit carbonizat. Mi s-a taiat respiratia, am inceput sa plang, sa urlu mai bine zis, cerand ca fratele sa-mi fie adus si blestemandu-mi parintii ca il facusera sa plece. Cadavrul ne-a fost adus acasa pentru inmormantare.
Trei zile mai tarziu ma aflam pe un zgarie nori, hotarat sa ma arunc de acolo, simtind ca nu mai am pentru ce trai, insa chiar atunci mi-a sunat telefonul si am raspuns, auizind bine cunoscuta voce a iubirii vietii mele.
- Puiule? Nu plange, iubire!
se auzi vocea de la celalalt capat al firului cum incerca sa ma linisteasca, fiindca am inceput sa plang de bucurie ca e bine. Nu plange, dragostea mea, sunt bine... Mi-e dor de tine, Sasuke!
- I... Itachi... Te implor, intoarce-te la mine!
i-am cerut stergandu-mi lacrimile de pe chip si am auzit un oftat in telefon,apoi un suspin. Asadar si el plangea...
- Nu ma pot intoarce... Ai grija de tine, tigrule! Sa nu mai plangi, eu sunt bine, insa mi-e greu ca nu esti si tu aici, langa mine. Vreau ca tu sa pastrezi tacerea si sa te prefaci trist, nu vreau sa se afle adevarul! Te iubesc!
- Si tu sa ai grija de tine. Te iubesc din toata inima!
am spus apoi, dupa care apelul a fost intrerupt.
Inima deja mi-o luase la galop,eram fericit ca fratele meu e bine...

Nici nu stiu cat timp a trecut de atunci. Am invatat sa ma prefac trist, ceea ce nu era greu, fiindca lipsa lui Sasuke oricum ma facea sa ma intristez. Am renuntat la gandurile rele, fiindca presimteam...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 30-06-2011, 11:25 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.727 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)