Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#73
Va iubeeesc! In sfarsit ati venit cu scena mult asteptata 8 Nu mai aveam rabdare, dar uite ca ati ajuns. A fost perfecta si ma bucur ca nu au fost deranjati, caci ma si gandeam sa se intoarca aia mai devreme si sa ii vada acolo 17 Acele miscari, gemete si.. ejaculari care s-au sincronizat ... mmm ... te fac sa te lingi pe buze. More, more yaoi!!! 38
Citat:- Te superi daca imi fac si eu un tatuaj, care sa fie numele tau si ca te iubesc...
Replica lui... atat de frumoasa. Eu l-as sfatui sa isi faca, insa cum a zis si Itachi, nu vreau sa dea de banuit ceva. Dragostea lor e asa frumoasa si nu vreau sa le strice o prostie. Faza cu tatuajul Anbu e... perfecta. Probabil o sa isi faca unul, si ar fi bine 105
Inca o data felicitari pentru scena si astept sa vad "tigrul" si "pisica" in actiune din nou xD

Pupici si baftapupic



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 15-06-2011, 11:09 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.828 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.741 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)