Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#71
Capitolul 27


- Copii, eu si bunicul plecam pana la verisoara mea, care sta la doua strazi distanta de noi. Dormim acolo. Maine dimineata sa mergeti la scoala, ca astfel ne suparam, spuse bunica pe un ton sever, dar si parental in acelasi timp.
- Sigur buni. Am grija eu de Itachi sa depisteze scoala intreg si nu pe bucati, spuse Sasuke de langa mine, iar eu l-am apucat de gat si am inceput sa ii fac castane prin cap.
Batrana aproba din cap si iesi din camera, iar eu am asteptat pana am auzit usa de la intrare inchizandu-se. Dupa ce am auzit usa, am zambit pervers si i-am dat drumul fratelui meu, doar pentru al saruta apasat pe buze, strecurandu-mi limba in gura lui si invitandu-i limba la joaca. Imi raspunse imediat la sarut, punandu-si mainile pe umeri mei, cand eu m-am ridica in picioare. Ii soptesc sa mergem in baie, avand inca buzele peste ale sale. Noroc ca nu am daramat nimic, in drumul nostru spre baie, fiindca ne sarutam ca apucati, despartindu-ne doar pentru a trage aer in piept si aia se intampla, doar cand ne schimbam pozitia capului. Cand ajungem unde vroiam eu, am inceput sa imi dezbrac fratele cu miscari lente si calculate, depunand saruturi fine si dulci pe fiecare centimetru de piele descoperit. Dupa ce ma dezbraca si pe mine, am intrat amandoi la dus, dand drumul la apa. M-am pus in genunchi in fata lui Sasuke si i-au luat membrul in mana, trecandu-mi prima data buzele peste cap, apoi limba si am inceput sa ii sug jucarioara, facandu-l pe brunet sa geama de placere.
- Itachi, imi pronunta numele silabisit, din cauza gemetelor de placere ce le simtea si ma apuca de par, tragandu-ma in sus. Iti vreau gura aici si nu acolo, imi spuse si ma saruta apasat pe buze.
I-am raspuns la sarut si am inceput sa il mangai pe spate, in timp ce el ma mangaia pe abdomenul meu lucrat. Deodata rupse brusc sarutul si ma intreba ce este cu cicatricea mica de pe partea dreapta, iar eu i-am spus ca e de la operatie. I-am mai dat un sarut pe buze, apoi l-am intors cu spatele la mine si am inceput sa il sarut pe coloana, pe fiecare vertebra, in timp ce ii mangaiam cu degetele locul ascuns. Scoase un mic oftat de placere, cand l-am patruns cu doua degete, incepand sa le misc usor in el, in timp ce il sarutam pe gat, muscandu-l din cand in cand. Dupa ce m-am saturat de acest joc cu degetele, m-am patruns cu mandria mea, inaintand incet in trupul sau, facandu-l sa scanceasca putin de durere. Ii lipesc spatele de trupul meu, in timp ce faceam miscari de du-te-vino lente si calculate, pentru a-l nu rani, fiindca niciodata nu imi suportam fratele sa il simt ranit.
Ii apuc barbatia in mana si incep sa o frec rapid, in timp ce incaperea era scaldata in gemetele noastre de placere, rezultate la placerii imense ce o simteam in acel moment. Am gemut amandoi adanc cand ne-am eliberant in acelasi timp, iar eu mi-am lipit fruntea de pielea sa imfierbantata, gafaind usor, datorita efortului. Dupa ce ne-am mai revenit, m-am intors cu spatele la Sasuke, dandu-i de inteles ca e randul sau sa dea la aparat. Imi las capul pe spate scotand un mic scancet de durere, cand ma pantrunse, dar ramase putin linistit in interiorul meu, pana m-am obisnuit cu durerea. Incepu sa se miste in interiorul meu, in timp ce mana sa imi incalzea jucaria. Imi las capul intr-o parte si ii caut cu disperare buzele acelea moi si apetisante, care le-am capatat imediat, incepand sa le devorez intr-un sarut pasional si posesiv. Nu prea eram genul de persoana posesiva, dar cand venea vorba de Sasuke, eram un lup, ce imi aparam teritoriul. Pentru a doua oara ne-am eliberat, apoi ne-am pus amandoi pe jos, lasand ca apa calda, sa ne spele trupurile de pacatele ce le-am facut in acea cabina. Tanarul veni langa mine, punandu-si capul pe umarul meu si apoi se uita putin la tatuajul ce il aveam pe piele.
- Te-a durut? Ma intreba, facand conturul dragonului.
- Foarte putin, dar iti trece, spun calm si imi pun mana dupa umeri sai si il sarut pe frunte.
- Te superi daca imi fac si eu un tatuaj, care sa fie numele tau si ca te iubesc...
- Sasuke, ce facem noi se numeste incest. Daca mama sau tata ti-ar vedea tatuajul si-ar da seama ca intre noi e ceva mai mult decat o dragoste frateasca si nu vreau sa fim despariti dintr-o prostie. Ce ar fi sa iti faci un semn Anbu, pe umar, fiindca nu uita, ca personajele din manga aia sunt frati si fratele cel mare a fost Anbu, spun eu si incep sa ii dau pupicuri repezi si dulci pe buzisoarele alea neastamparate.
Fratemiu imi raspundea la fiecare pupic, apoi imi spuse ca se mai gandeste daca e sau nu sa isi faca tatuaj. Ne-am ridicat in picioare si am inceput sa facem dusul de data asta, fiindca riscam sa racim ca dracu, daca mai stateam mult aici. Era asa de placut dusul cu brunetelul meu mic si neastamparat, care era un tigru in pat.
- Eu ti-as spune tie pisica, fiindca esti ca o pisica. Arati inofensiva, dar cand te calca cineva pe beculet, iti arati ghearele, imi raspunse tigrul meu, cand eu l-am facut tigru, in joaca.
Ii soptesc la ureche, ce animal mi-l imaginez cand ma uit la el si tanarul se multumi doar sa chicoteasca, rosindu-se usor in obraji.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 15-06-2011, 09:03 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.724 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)