Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#70
Hello hug Ma bucur ca ati ajuns in sfarsit cu capitolul si ca da, sunt prima b-)
Citat:Era al dracului de sexy sa ii vezi corpul cum se unduia, indeplinind diferitele cerinte date de profesor.
Ei bine, nu numai Sasuke e de aceasta parere, ci si eu si probabil si alti cititori. Acum sincer, nu te tenteaza un Itachi ce se unduieste, eh? 15
Apropo, inca ma gandesc ce o fi scris in scrisoarea aia, cu toate ca nu e greu de ghicit. Imi si imaginez cum citea acele randuri, sau cum ii explica lui Itachi ce a scris.
Citat:- Vezi tu diseara! imi spuse in soapta, dandu-mi de inteles ca o sa ma duca pe culmile placerii.
Oh, replica asta.. 38 a fost atat de ... mmm... 38 buna!

Si acum, dupa cum ma si gandeam ca scena nu o sa fie in capitolul asta... Ehh, dar in celalalt va fi sigur, nu? :3 Sau poate nu o sa mai plece bunicii lor, jeez... ar fi culmea ! Dar de ce va dau eu idei, eh? Poate din cauza mintii mele "stralucite" nu mai urmeaza o data actul ala. T^T Bafta fetelor si astept continuarea care sper ca nu va intarzia.
:kiss:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 02-06-2011, 06:29 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.746 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)