Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#69
Va multumim hug
Next:

Capitolul 26



Dupa doua saptamani, am avut placerea sa vad cum sexosul meu de Itachi isi scoate ghipsurile. Presimteam ca momentul in care il voi avea pe Itachi si el ma va avea pe mine. Asteptam cu nerabdare noaptea ce se propia cu pasi repezi de noi. Dimineata, m-am dus sa fac un dus, apoi m-am plimbat intentionat gol prin fata sexosului meu frate, pentru a-l starni, ceea ce am si reusit, fiindca imi dadu o palma peste fundulet, apoi m-am intors la el, intreband daca are chef de joaca si sarutandu-l pe botic, apoi muscandu-l de buza inferioara.
Sexosul se dadu cu parfum si deodorant, apoi m-am imbracat si m-am dat si eu, indreptandu-ne mai apoi catre scoala. Prima ora din acea zi era sportul, deci am mers direct la vestiare si incepuram sa vorbim cate si mai cate.
Ne-am trezit mai apoi cu bulangiul de Toru si cei din gasca lui, care se bagara in seama ca prostii, intreband cum a fost la tarfa aia de Ayumi. Am simtit ca turbez, dar nu numai eu, caci Itachi deja avea privirea aia draceasca pe fata care ma cam inspaimanta, sincer sa fiu.
Se apropie de idiotul ala si ii spuse sa fie atent, sa se roage sa nu ii cada victima la taijutsu, insa probabil orfanul nu-l prea lua in seama, parand linsitit. Am iesit apoi din vestiar cu bunaciunea de Itachi, mergand catre sala de sport, unde profesorul ne imparti in grupe si ne puse sa facem incalzirea. Cum aveam nota, eu am fost lasat in pace, deci stateam pe margine, asteptand sa vad ce va face geamanul meu la probe. Era al dracului de sexy sa ii vezi corpul cum se unduia, indeplinind diferitele cerinte date de profesor. Am simtit ca mi se intareste jucaria, insa s-a culcat la loc in momentul in care i-am auzit vocea lui Ayumi bagandu-se in seama cu mine. S-a apropiat rapid, incepand sa ma mangaie pe spate, insa eu mi-am luat talpasita. Fata asta imi facea scarba si nu stiam de ce. Poate fiindca n-o inghitisem niciodata...
Itachi termina la gimnastica, primind zece, apoi au mers la saltele, intampinandu-si adversarul, pe Toru. Ooh, da, Providenta ne iubeste, tine cu noi! Stiam 100% ca fratele meu va izbandi, fiindca era mult mai puternic si mai talentat. S-a asezat in pozitia Tigrului, amuzandu-i pe ceilalti, insa nu a mai ras nimeni cand a vazut cat de repede si-a luat Toru bataie, si tinand cont ca nu era nici el prea slab, ci era chiar de temut in scoala, poate chiar in sat.
Profesorul striga KO cand idiotul era la pamant, ii scrise un zece in catalog fratelui meu, apoi nici dracu` nu stie ce s-a mai intamplat, fiindca mi-am luat talpasita la vestiare dupa frati-mio si lipindu-l de usa exact dupa ce o inchise. L-am sarutat usor, iar el imi raspunse fara a sta pe ganduri, participand la sarut cu aceeasi intensitate.Mi-am coborat buzele pe gatul fratelui meu, facandu-l sa geama de placere, insa usa vestiarului se deschise brusc si Ayume intra acolo, holbandu-se la noi. Mie, personal, nu-mi pasa, dar Itachi se dadu in spate si fata incepu sa-l interogheze, dar el o azvarli afara. Ma gandeam ca are sa isi dea drumul la gura despre ceea ce vazuse, dar chiar si asa nu-mi pasa, imi iubeam fratele si nu-mi era rusine cu ceea ce simteam pentru el, cu toate ca era interzis ceea ce faceam noi.
Ne-am oprit din saruturi, fiindca au intrat toate animalele din clasa in vestiar si am inceput sa ne batem cu prosoapele, eu dand ca o jigodie imperiala ce eram, fara mila! In scurt timp insa, ne-am imbracat si am mers in clasa, avand ora urmatoare franceza. Eram fericit de ora asta, fiindca ma descurcam la franceza, pentru nivelul meu eram chiar bun. Imi lasasem cartea acasa, asa ca am fost nevoit sa o impart cu cea a lui Itachi, citind amandoi din ea. La un moment dat mi-am deschis caietul si mi-am intrebat in scris fratele cu ce s-a dat, ca mirosea a ciocolata. Imi raspunse simplu ca s-a dat cu Axe Chocolat, facandu-ma sa-mi trec limba peste buze si imaginandu-mi-l pe frate-mio gol. Imi facu atunci cu ochiul si mi-am simtit trupul strabatut de fiori, stiind ca timpul sa devin al sau venise.
- Sasuke! ma trezi din visare profesoara, care ma striga de ceva timp, se pare. Te rog sa-mi citesti in fata clasei scrisoarea de dragoste pe care ai avut-o ca tema.
Mi-am luat in acel moment caietul de pe banca, iesind la tabla si incercand sa citesc. Am specificat clar ca e pentru Itachi si toata clasa a inteles si a belit ochii la mine, ascultand atenta ceea ce spuneam. Initial, scrisoarea era frateasca, nu continea nimic din dragostea ce ne-o purtam eu si Itachi unul celuilalt, insa la o privire mai atenta ii puteai dezlega intelesul cu usurinta, crucindu-te de cat de bine era intocmita si cat de bine se vedea dragostea ce ne-o purtam unul celuilalt, care intrecea, de altfel, orice limita a dragostei fratesti.
- Magnific, Sasuke! rosti Itachi in momentul in care am terminat de citit. Daca as fi inteles si ce ai zis a colo ar fi fost extraordinar! continua izbucnind in ras, la fel si eu, profesoara si toti ceilalti colegi.
Se suna de iesire si profesoara se cara dracului din clasa, salutandu-ne si urandu-ne o zi buna in continuare.
'' Stai sa vezi si ce noapte buna o sa fie! '', spun cu un zambet pervers pe chip, fixandu-l cu privirea pe bunaciunea de frate-mio, care statea cuminte in banca. M-am apropiat de el si mi-a cerut sa ii povestesc ceea ce scrie in scrisoare in limba noastra, nu in franceza. Zis si facut! In putin peste cinci minute am terminat de spus tot ce scria in scrisoare si mi-am privit fratele care rosise usor si isi musca buzele, aratandu-mi ca si-a dat seama de adevaratul inteles al scrierii mele.
- Vezi tu diseara! imi spuse in soapta, dandu-mi de inteles ca o sa ma duca pe culmile placerii. Abia ma abtineam sa nu il sarut intr-una, insa nu as fi facut-o daca am fi fost pe strada si nu la scoala.
Am intrat mai apoi la muzica, profesorul incepand tare, luandu-ne in forta, si anume punandu-ne sa facem caraoke pe o piesa pusa de el. Zis si facut, am inceput sa facem si caraoke pe o piesa aleasa de idiotul ala de muzica, un cretin pus pe misto. Primul urmat la cantat fu chiar Itachi, iar in momentul in care spunea '' ea '' se uita la mine cu acea privire sexy, plina de dorinte ascunse si in acelasi timp si de dragoste pentru mine. Imi crestea inima-n mine de bucurie ca ne impacaseram, ca era totul bine si ca dragostea dintre noi inflorea cu fiecare secunda ce se scurgea.

Orele trecura cu mare, mare greutate, fiindca eu eram din ce in ce mai nerabdator sa ajung in pat cu fratele meu. Stateam si ma tot gandeam la cum sa scapam de bunici, fiindca nu-mi placea sa-mi ascund gemetele, preferam sa urlu cat vreau de tare si sa nu-mi faca nimic. In drum spre casa, mi-am intrebat sexosul frate cum stam cu babalacii, iar el ma privi cu subinteles, apoi spuse:
- Plecati!
Nu aveam nevoie de mai multe explicatii, nu-mi pasa unde, ce, cum si de ce, cert era ca imi venea sa urlu de fericire. L-am prins de mana pe Itachi, continuandu-ne drumul catre casa si sarutandu-ne din cand in cand in locuri mai ferite, fiindca nu ii puteam lasa pe oameni sa vada chiar tot ce este intre noi, cu toate ca mie mi se falfaia daca aflau sau nu, dar ma gandeam, pe de alta parte, ca riscam sa fim despariti ce ceilalti daca se afla despre relatiile dintre noi.
Mi-a fost o oarecare teama sa ii spun fratelui meu despre ceea ce gandeam, insa mi-am luat inima-n dinti si am facut-o. De cum am deschis gura insa, Itachi aproba din cap si imi aseza degetul aratator pe buze, nelasandu-ma sa continui.
- Stiu, si eu m-am gandit la posibilitatea asta, insa iti jur ca nu voi lasa pe nimeni sa ne desparta!
- Nici eu! am spus sigur pe vorbele mele, continuandu-mi fericit drumul catre casa.

Am ajuns acolo in scurt timp, ne-am dezbracat amandoi de hainele de scoala si ma coborat sa mancam, fiindca asa ne astepta bunica de fiecare data, si anume cu masa pusa. Am bagat rapid in noi si am urcat inapoi in camera inarmati cu o groaza de dulciuri si asezandu-ne care pe unde. Desi eram amandoi nerabdatori si ne sorbeam din priviri reciproc, ne abtineam pana ce bunicii nostrii aveau sa plece in dracu` cu carti. Nu-mi pasa unde, dar noaptea asta voiam ca ei sa plece si eu cu fratele meu sa fim singuri pentru a ne putea face de cap.
Intre timp am inceput sa ne scriem temele fiecare, sarutandu-ne din cand in cand sau atingandu-ne intr-un mod mai pervers, dar ne rezumam doar la atat. Am luat o bombonica si am dezvelit-o din hartie, dupa care am muscat jumatate din ea, iar pe cealalta jumatate o musca Itachi, ajungand astfel sa ne sarutam.
Ma uitam la ceas cat de greu trece timpul, fiindca eram din ce in ce mai nerabdator...


http://www.youtube.com/watch?v=fjr1D9fJcW4 - piesa la muzica
http://www.versuri.ro/versuri/mdfld_simp...gelic.html – versurile
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 01-06-2011, 10:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.735 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)