Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#65
Capitolul 25


Au trecut doua saptamani si in sfarsit mi-am scos ghipsul de la mana si picior si aveam voie sa fac sport, dar sa nu ma fortez. Mai aveam o cicatrice micuta pe abdomen, semn al operatiei, dar nu ma deranja, atata timp cat puteam sa fac sport din nou, dar eram bucuros ca acum il voi putea ucide pe Toru in bataie de nu se vede. Ma trezesc plin de viata si imi fac toaleta de dimineata, luand pe mine o pereche de blugi, negri, largi, cu o multime de buzunare si cu lanturi. Mai iau pe mine o bluza-tricou neagra cu manici rosi-sangeri, iar pe piept pentagrama cu un cap de tap pe ea. Nu eram satanist, dar asta nu ma impiedica sa ma imbrac cum vreau. Imi iau bocanci si imi bag echipamentul in rucsac, apoi ma pun sa imi fac arici prin cap, cat timp Sasuke era prin baie.
- Uuu, nice ass, spun eu in engleza, cand fratemiu trecu pe langa mine despuiat, iar eu cum sunt un drac impielitat, i-am dat o palma usoara peste fundul ala bombat.
- Ahh, Itachi ai chef de joaca? Ma intreba fratemiu si ma saruta usor pe buze, muscandu-ma putin de cea de jos.
Dupa acest mic sarut, eu mi-am dat cu deodorant si parfum si am coborat in bucatarie luand micul dejun, apoi am plecat impreuna spre scoala. Ne-am dus in vestiare sa ne schimbam, mai ales ca eu trebuia sa dau doua norme la sport. Una din gimnastica si cealalta din sportul care il practic. Deja mi-e mila de idiotul care va indrazni sa se lupte cu mine. In timp ce vorbeam, peste noi intra Toru impreuna cu gasca lui de ratati.
- Vai doamne, s-a intors geamanul nebun si idiot la scoala. Ia spune Kishimoto cum a fost vacanta si tarfa de Ayumi, spuse roscatul, de ma facu sa mijesc ochii, parand un demon din Iadul cel intunecat si fierbinte.
- Roaga-te sa nu fi tu cel ce se va lupta cu mine, ca voi sterge cu tine pe jos Wong! Marai si trec pe langa el, iesind din vestiar urmat de fratemiu.
Proful ma puse pe mine si pe inca cativa sa facem incalzirea separat, ca pe ceilalti sa ii puna in grupuri. Dupa ce l-am anuntat ca am terminat incalzirea, ma puse sa fac rostogolirile inainte si inapoi - apropiat si departat - podul din picioare, lumanarea, statul in maini, in cap, sfoara si spagatul. Imi venea sa ii spun lui prof sa imi dea ceva mai calumea si nu prostia asta de exerciti, ce le faceam in fiecare zi la taijutsu. Am primit un zece cu felicitari, apoi ma trimise pe saltele pentru a ma lupta cu Toru, spre deliciul meu si al lui Sasuke. Mi-am aranjat manusile negre, cu degetele taiate, ce le foloseam la antrenament, dar si in campionate.
Toru lua o pozitie de Sumo, ce ma facu sa mijesc ochii, iar eu m-am pus in pozitia Tigru. Stiam si putin Kungu Fu, adica doar pozitile, dar restul miscarilor din ele pauza, dar compensam asta cu tehnicile mele de taijutsu. Cand ma vazu in acea pozitie astia de pe margine au inceput sa rada, dar eu nu ii bagam in seama, fiindca ochii mei - acum albastru se contopea cu acel verde, lunandu-i usor locul pentru cateva zile - erau atintiti spre oponentul meu. Acesta scoase un sunet nearticulat si se repezi spre mine, dar m-am lasat intr-o parte facand "cumpana" pe piciorul drept si cu cel stang i-am dat in stomac, facandu-l sa pice in genunchi. O fi ca nu a mai primit vreo tibie in stomac, ca eu am primit cu tona la antrenament sau in lupta reala. Ma indrept repede, ridic piciorul stang si ii dau cu gamba in spate, dar ca lumea, facandu-l sa se intinga automat pe jos si sa inceapa sa tuseasca.
- K.O.! Striga proful si imi dadu zece, apoi il trimise pe Toru la infirmerie.
M-am dus in vestiar, ca eram tot transpirat si acolo am dat peste fratemiu, care ma lipi de usa, sarutandu-ma apasat pe buze. Ii raspund la sarut, punandu-mi mainile pe umeri sai. Simt cum ma apuca de fese si incerca sa ma ridice, dar faza, eu eram putin mai greu decat el si riscam sa imi supun fratele la operatie de hernie si in plus, daca pica cu mine pe jos, ajungeam amandoi de data asta la spital.
- Sasuke! Inceteaza! Sunt greu! Strig pe un ton jucaus, iar fratemiu imi dadu drumul.
Imi dau maioul jos, de pe trupul transpirat, iar brunetul ma apuca de mana si ma trase pe la el in brate si incepu sa ma sarute pe gatul transpirat, facandu-ma sa imi musc buzele, pentru a nu geme acolo in vestiar de placere. Deodata usa fusese data in perete, iar pe ea aparu Ayume, care se uita pofticioara la noi doi, cum stateam imbratisati. Ma indepartez rapid de fratemiu si comportandu-ma ca si cand nu s-ar fi intamplat nimic, dar tipa veni rapid la mine si incepu sa ma descoase, iar eu i-am taiat rapid macaroana, trimitand-o la plimbare, ca e vestiarul baietilor. Ne injura, apoi iesi din incapere, iar eu am plecat sa fac un dus, fiindca nu suportam sa stau imputit. Au venit si colegi mei si au inceput sa se bata cu prosoape, iar netotul de fratemiu hop-tup acolo, facandu-ma sa injur pe toti colegii mei, ce indrazneau sa il loveasca cu prosopul ud peste fundul ala sexy.
Cat timp la dus era gradina zoo, eu m-am imbracat si mi-am dat cu Axe Chocolat, ca sa nu se simta transpiratia, in caz ca mai transpir. Imi astept fratele sa se imbrace si mergem in clasa, unde aveam franceza - spre oroarea mea si deliciul lui fratemiu - cu o screrozata din nastere. Ma asez langa fratemiu si ma uit cu groaza peste caietul sau de franceza, injurand in gand subjonctivul si timpul trecut al verbelor. Intra profa si ne puse sa citim, iar cum cascatul de Sasuke si-a uitat manualul acasa, am pus cartea mea la mijlocul banci, uitandu-ne amandoi pe ea. Sexosul de brunet de langa mine, isi deschise caietul de "bonjour sa te-njur" la ultima fila si scrise ceva si imi arata, dar m-am chinuit putin, fiindca dragostea de langa mine, cam avea scris de doctor. Zambesc usor pervers, cand am deslusit mesajul: "Cu ce ti-ai dat, ca mirosi a ciocolata, nebunaticule", iar eu ii raspund simplu: "Axe Chocolat", cea ce il facu sa isi treaca discret limba peste buze. Ii fac cu ochiul, dandu-i de inteles, ca la noapte va fi numai al meu, ca sa il torturez numai cum eu stiu...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 22-05-2011, 09:40 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.735 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)