Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#54
wow... superb ficul.... dar cand e si gaby implicata la ce sa ma astept 21.....si manu ..... superb.. poveste descriere dialog tot...voi doua sunteti un duo perfect pentru asemenea ficuri...
Bun sa revin la fic...povestea.... m-ati lasat fara cuvinte e super... bun deci voi o sa imi provocati dependenta [de parca nu as avea deja 24] ...dar sincer la inceput cand am citit itachi si sasuke m-am gandit imediat la un fic naruto... dar e cu totul diferit doar coincidenta de nume...si totusi o legatura cu animeul... dar nu mare lucru.... oricum sunt extrem de curioasa de next....asa ca va rog nu ma tineti prea mult sa astept ca am sa ma topesc.... spor la scris si aduceti urmatorul capitol cat mai repede...va rog 108
[center]We all have an angel that takes care of us
[Imagine: x4enaw.jpg][/center]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de sarah chan - 19-04-2011, 02:27 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.744 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)