Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#49
Yahoo! Capitol nou. In primul rand buna, si in al doilea rand mi-a placut 71 Parca a venit repede capitolul asta, sau a fost doar impresia mea? Oricum, imi place ^^

Uite cateva pleonasme : "am urcat sus" tu poti urca in jos? nu, nu cred 71 sau "am coborat jos" din nou, poti cobori sus? puteai spune simplu : am urcat sau am coborat.
M-ai mai indus in eroare cand Itachi tot facea niste rezumate, te-ai incurcat in materii dar, asta e, a fost oarecum bine. Si... WoW, Sasuke chiar s-a imbatat? 71 Uhu, cul !

Insa, credeam ca vor face ceva, ca Itachi va profita de faptul ca ala e beat but..but.. de ce a plecat?? T__T Hai mooh, de ce sunteti asa rele? A mai facut si accident. Iar ne lasati cu ochii-n soare!
Capitolul a fost bunicel, cred ca trebuia sa fie putin mai mare 65 Eh, glumeam doar. Sper ca Itachi n-a patit nimic si ca se intoarce la normal, prea a luat o schimbare de comportament brusca 17
Bafta ! Si, Gaby, te asteptam cu nextul ^^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 13-04-2011, 09:28 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.748 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)