Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#42
Multumim pentru comentarii, iubitele ! :X
Next:


Capitolul 18



Dupa ce frate-mio ma ciufuli fiindca i-am luat-o inainte la NFS, bunicul nostru incepu sa vocifereze la adresa masinilor care ne intreceau, astfel incat o facu pe bunica sa vina si sa il dojeneasca, fiindca el nu mai e copil mic, sa vorbeasca altfel. In gandul meu insa ii multumeam, fiindca adoram cuvintele care le arunca el, un batran de aproape 70 de ani, vorbind exact cum vorbesc eu, bagandu-mi, scotandu-mi si asa mai departe. Iubita noastra bunica veni si imi analiza scrisul de pe ghips, in care Itachi spunea ca ma iubeste enorm. A laudat acea persoana, caracterizand-o scurt, apoi eu am dat zvon in toata casa ca fratele meu luase zece la istorie si ca era cel mai bun.
Tanarul se ridica si urca in camera, apoi cand eu am intrat, l-am gasit facand flotari si abdomene. Doamne, ce corp avea asta! Imi venea sa-l...
Scutur din cap, incercand sa-mi retin balele ce amenintau sa mi se scurga din gura pe piept ca la bebelusii aia inca sugari. I-am spus ce cred despre cum arata, lingandu-mi in acelasi timp buzele pofticios. M-am dus langa el, unandu-mi bratul sanatos de dupa gatul sau si incepand sa-i sarut pielea fina si usor transpirata, apoi s-o musc. Dupa ce ma linse pe obraz si ma musca de lobul urechii, frate-mio mi-a spus ca ar trebui sa fim cuminti macar acum, cat aveam mana in ghips.
'' Rasa ma-tii de ghips ! '', mi-am spus in mintea mea, fiindca imi strica toate planurile. Am facut botic, insa Itachi nu se lasa induplecat de ceea ce faceam, asa ca am izbucnit in ras. Ca rasplata a figurii mele copilaresti, primesc o sarutarre a dracului de dulce, una din acelea care, daca primesti una, nu te mai poti satura niciodata.
Cand aflu la ce voi da proba, si anume gimnastica, ranjesc malefic. Itachi avea sa dea la lupte, ceea ce ma facea sa imi fie mila de cel ce avea sa cada cu el. M-am pus mai apoi pe jos, incepand sa fac abdomene, sustinut insa de fratele meu. Dupa scurt timp, il pun pe sexosul de langa mine sa faca un spagat cum numai el stie, iar dupa ce ma ameninta ca imi va lua treningul daca al sau se va rupe in spagat, executa ceea ce ii cerusem, uitandu-se superior la mine ca reusise.
Ma dezbrac de blugi, ramanand doar in boxeri, apoi ma las in jos, facand si eu spagatul si strambandu-ma la geamanul meu. Dupa ce se baga si peste gimnastica mea, ne-am pigulit unul pe celalalt '' ramasitele '' hoiturilor noastre extem de sexy de pe jos si ne-am pus cu burta pe carte - el teoretic, eu practic! Cu asa aratare langa mine nici ca as fi putut face ceva decat sa ma gandesc la...
M-am dus langa Itachi, privind peste umarul sau la draciile care le avea el scris in caiet. Drace! Nimic nu pricepeam de acolo! Incepu sa rada cand am intrebat ce sunt alea, apoi ma trase in bratele lui, peste el. Mi-a dat esarfa care sustinea mana sus, apoi m-am asezat comod deasupra lui, incepand sa ma frec de el, vrand sa il excit. M-a pus sa termin, fiindca lui nu-i place sa stea nerezolvat, insa eu am inceput sa il provoc tot mai tare.
Imi spuse rece despre exercitiile la informatica - cacat, lucram si acolo?! -, facandu-ma sa-mi dau ochii peste cap cand aud ce vom avea sa facem. Intreba daca a vorbit araba, apoi isi dadu iar ochii peste cap cand am raspuns afirmativ. Nu stia cum am sa ma descurc, dar imi intinse caietul sa invat de acolo cate ceva, in timp ce el incepu sa invete la geogravarza. Imi arunc ochii peste notitele fratelui meu, incepand sa imi fac cruci. Dracie peste dracie, ce erau alea?! Nu puteam pricepe absolut nimic si incepeau sa ma apuce nervii.
- Ma pis pe el! spun indreptandu-mi privirea asupra lui Itachi, care isi misca doar ochii si buzele alea sexy care ma excitau in ultimul hal si voiam sa le sarut intr-una,doar ca nu mi se putea permite.
In mintea mea nu era decat geamanul meu, facand de zor abdomene si flotari, imagini care ma excitau al dracului de mult in realitate. Imi duc mana fara sa vreau spre locul ascuns in pantaloni, incepand sa mangai in timp ce gandurile imi zburau la trupul sexy, identic cu al meu, al lui Itachi. Incercam in zadar sa il atrag pe baiat in jocul meu, insa era impasibil, ceea ce ma enerva al dracului de tare. Imi dau ochii peste cap, intinzandu-ma pe spate in pat si incercand sa uit de tot, doar ca... Doar ca eram nervos, eram extrem de nervos si imi venea sa urlu. In mintea mea incepea sa se contureze clar faptul ca Itachi nu ma iubea si o facea intentionat ca sa ma doara. Pentru ce se mai culcase cu mine?! Trupul imi vibra in timp ce imi aminteam despre tot ceea ce se intamplase intre noi, cum patrunsesem in el si apoi ne oferisem placeri unul celuilalt, ne simtisem magnific, legati si mai strans intre noi, apoi cand voiam sa ma imbrac si ma patrunsese el... Am tresarit, fiindca ma excitasem din nou si nu aveam alta alternativa decat sa ma rezolv singur, fiindca el nu dadea niciun semn ca ar vrea sa ma ajute, ca ar mai avea chef de mine.
'' Nu ma iubeste... '', imi spun in mintea mea inchizandu-mi ochii mari si verzi si alunecand in lumea viselor...

- `Neata! imi spuse Itachi in momentul in care am facut ochi a doua zi. Ma uit la el cu superioritate si spun:
- `Neata si tie, pufulet!
Folosisem acest apelativ fiindca stiam ca il uraste. De cand eram mici si i se spunea asa, turba. Daca el nu ma iubea pe mine atunci eu aveam sa il fac sa regrete pe oricine ar fi avut in afara de mine.
Se ridica jignit din pat si se imbraca pentru scoala, iesind val-vartej fara ca macar sa mai manance. Am facut si eu acelasi lucru, plecand nervos pe usa ca sa ajung in clasa si nervii sa imi creasca si mai tare: nenorocitul de frati-mio se mutase din banca noastra cu tarfa aia ordinara de Ayumi.
Urma ora de geografie si am avut marele ghinion de a fi scos in fata clasei cu Itachi. Nu invatasem nimic, plus ca ma bazam pe faptul ca el are sa imi sopteasca, insa nu a schitat nici macar un gest ca ar vrea sa imi dea vreun ajutor, lasandu-ma balta.
Asa am incasat un patru de toata frumusetea in catalog, spre deosebire de el, care lua nota 10. Cand ora se sfarsi, m-am dus la fratele meu, nervos din cale-afara, si il iau de guler.
- Lasa-ma in pace, imi spuse pe un ton glaciar, evitand sa ma priveasca.
Am tras de guler, iar un moment mai tarziu am vazut stele verzi si obrazul incepu sa ma arda: tocmai primisem o palma de la fratele meu geaman, identic mie din punct de vedere fizic si totusi foarte diferit din punct de vedere moral. Am simtit in acel moment un lichid fierbinte curgandu-mi din nas. Duc mana, constatand ca e sange.
- Prefa-te de-acum inainte ca noi doi nu mai suntem frati! imi spuse acesta rece, disparand din clasa.
Pauza se duse rapid, fiindca eram mai trist si mai nervos ca niciodata. Cum putea el sa imi faca asa ceva mie?! Sa nu mai fim frati... Ma dureau ingrozitor aceste cuvinte. Pe la jumatatea orei am cerut sa merg la toaleta, insa am avut o surpriza ajungand acolo: Itachi statea rezemat de zid si fuma un joint. Intru cu grija, inchizand usa.
- De cand dracului te droghezi?! intreb aproape gatuit spaima. Nu stiam ca fumeaza macar, dar sa fumeze si droguri.
Incepu sa rada ironic, apoi spuse cu un ton de superioritate:
- Nu stii o groaza de lucruri.
- Si care ar fi alea?! ii dau replica fara sa astept prea mult.
- Ar fi, printre altele, faptul ca am un tatuaj in forma de dragon intr-o zona speciala, ca ma droghez foarte rar, si anume cand ma enervez, ca beau nu cred ca stii, ca am permis de arme albe nici atat...
- Unde ai tatuajul? intreb tot mai uimit, apoi Itachi isi continua de fumat jointul si arunca mucul terminat, apoi imi facu semn sa il urmez intr-o cabina de toaleta - aceeasi cabina in care noi doi ne '' jucaseram '' cu o zi in urma - si se dezbraca de blugi, tragand cu tot cu boxeri in jos si dezvelindu-mi un dragon negru pe partea dreapta, acoperit jumatate de boxeri si jumatate de bluza.
- Cum de nu l-am vazut cand... ?
- Fond de ten, zise scurt.
Ma dau putin in spate, apoi reusesc sa dau grai vorbelor:
- Cat de straini suntem unul fata de celalalt?
Dupa ce ridica din umeri, Itachi imi raspunse:
- Cat vrei tu.
Nu stiu de ce, insa in acel moment mi-am plecat capul, nestiind ce sa-i raspund. Toata furia imi trecuse, fiindu-mi ulterior inlocuita de teama si nesiguranta.
- Itachi... rostesc intr-un final, lipindu-ma de gresia rece din baie, cand a inceput aceasta competitie intre noi doi?
Luandu-si rucsacul, acesta imi replica:
- Cand ti-ai spart capul, atunci cand a intervenit primul element care ne-a diferentiat. Apropo, mormai la urechea mea, ar trebui sa o incerci pe Ayume, nici nu stii cat te poate satisface! Aaah! Tu nu poti cuceri o fata...
Incepu sa rada, apoi iesi. Din nou ma cuprinsese furia. Am iesit si eu din baie, apoi, in pauza, mi-am luat lucrurile si m-am carat in bar, sa beau pana ma fac muci.
Pierdusem tot ce aveam mai scump: pe fratele meu!
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 10-04-2011, 12:22 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.747 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)