Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#40
Hey girls, trec si eu pe aici pentru ca am citit ficul si am ajuns la capitolul asta si nu m-am putut abtine sa nu comentez. Ideile mi se par originale, tot ce v-a trecut prin minte a fost superb pana acum. La inceput am crezut ca va fi vorba despre un fic Naruto, avand in vedere numele personajelor, dar m-am inselat xD
Pai, sa o luam pe gramatica acum. Am vazut ceva greseli, iar pe parcursul capitolelor folositi unele expresii prea banale, de exemplu : mecla, perplex, bilute, babalaci si alte alea ( sa nu mai zic de repetitii ce nu dau bine deloc ) . Nu cred ca ati vazut vreodata prin carti asa ceva. Daca puneti linia de dialog inainte, personajul se poate exprima cum vreti voi, insa cand narati incercati sa evitati cuvintele astea. Au fost amuzante, dar totusi…
Inca ceva, mi se pare ca grabiti actiunea prea des. O fi probabil ca aveti multe ficuri de continuat? Ma rog 106 Dar e enervant tocmai cand vine partea interesanta si voi grabiti actiunea…
Imi place si de Itachi, si de Sasuke, sunt amandoi niste draguti :3 si le-ati format o imagine cul xD … ce sa mai zic de scenele alea? Saracutul Sasuke, nu stiu cum poate Itachi sa fie asa dur cu el, avand mana in ghips T^T
Cum am mai spus, aveti multe idei pentru locurile unde acestia se “joaca” mai ales la scoala O_O 4 Bravo ^^ Iar saruturile ce nu prea lipsesc din capitole? Cul si alea 3

Cand vine nextul? Il astept. Bye.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Rain - 09-04-2011, 09:33 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.726 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)