Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#39
Capitolul 17


Imi ciufulesc usor fratele, cand ma intrecu, fiindca ne jucam "Need for Speed: Underground". Ii era destul de greu sa se joace doar cu o mana, dar se descurca de minune, intrecandu-ma chiar si pe mine, care am avut o data mana stanga rupta - sunt stangaci. Bunicul se aseza pe canapea - noi doi stateam pe jos, ca era mai comod pentru noi - si incepu sa injura de toti sfinti - bravo bunicule, ca asa mai invat si eu injuraturi noi - masinile ce indrazneau sa ne intreaca.
- Kenta, parca ai avea trei ani si nu sasezeci si noua de ani si in plus sunt baieti aici. Poarta-te frumos si nu ca la oi, il apostrofa usor bunica.
Eu cu Sasuke am chicotit usor, iar bunica incepu sa citeasca cu voce tare ce i-am scris eu pe ghips, facandu-ma sa rosesc putin in obraji.
- Cine a scris asta? Intreba ea, apoi adauga, ce scris frumos are aceasta persoana. E citibil si foarte elegant, asa cum e persoana care l-a scris. Se respecta pe sine, eleganta, dar in acelasi timp usor rebela.
- Itachi mi-a scris. El a luat un zece ani la istorie, imi facu reclama fratemiu, cea ce ma facu sa pun pe pauza partea mea de joc.
M-am ridicat si le-am spus ca sunt obosit, asa ca am urcat in camera si m-am trantit pe pat, oftand usor si m-am ridicat de le el, imbracandu-ma intr-un trening si luand pe maini, manusile mele negre cu degetele taiate, ce le foloseam la taijutsu. Ma pun sa fac flotari cu batai din palme cand ma ridicam. Imi placea sa fiu in forma buna, deci bunica nu a mintit ca ma respect pe mine, dar daca ma respectam pe mine, nu ma futeam cu fratele meu geaman, dar asta e cu totul alta chestie. Dupa ce am facut o suta de flotari, am inceput sa fac abdomene - tot o suta - fara sa ma tina careva de picioare. Din cate am inteles de la proful de sport, ca prima nota va fi din gimnastica - saritul caprei, abdomene, ridicari la bara, paralele inegale - doar care vor o nota mai mare - barna - numai eu stiu cate cazaturi am luat la acel instrument - si saltea - si a doua nota, vor fi date dintr-un sportul care il practici si daca practici aruncatul cu privirea, fetele au volei si baieti baschet. Asta e viata, daca nu faci un sport bun. In timp ce faceam flotari intr-o mana, apasi si Sasuke, care ramase uimit, ca faceam flotari, fiindca stia ca eu trageam de fiare - ca sa nu se ingrijoreze parinti din cauza sportului de performanta ce il particam - si ca nu sunt in stare sa fac flotari sau abdomene sau mai stiu eu ce.
- Acum imi dau in sfarsit seama cum ai asa pe tine, sexyboy, spuse, trecandu-si pervers limba peste buze.
- Fac lupte, spun ridicandu-ma in picioare si imi dau jos bluza de trenind, ramand la bustul gol si usor transpirat.
Brunetul veni la mine si isi puse mana sanatoasa dupa gatul meu si ma saruta pe gat, apoi ma musca usor, facandu-ma sa gem incet.
- Sasuke, te rog, soptesc si il ling putin pe obraz, apoi muscandu-l de lob. Esti cu mana in ghips si ar trebui sa ne potolim putin, ii spun indepartandu-ma de el.
- Ce rau esti, spuse pe un ton plangaret - stiam ca se preface - facand botic.
Am izbucnit in ras si i-am dat un sarut din toata inima si mare cat planeta asta. Imi raspunse imediat, chiar adancindu-l, facandu-l pasional si pervers in acelasi timp. Imi pun mainile pe talia sa, tragandu-l mai aproape de mine, vrand sa lipesc de trupul meu, dar ghipsul ala nenorocit nu ma lasa, asa m-am rezumat doar la un mic sarut. Dupa ce am terminat sa ne saruta, l-am pus sa faca abdomene, spunandu-i ca va fi ascultat din gimnastica - cand auzi cuvantul magic, pe chipul sau aparu un zambet demonic si malefic, doamne ce mai iubeam eu zambetul ala - si pentru a doua nota din sportul care il practicam - aici el murmura ca ii mila de cel sau cea care va pica sa se lupte cu mine - si cei care nu practica li se impune.
Il tineam de glezne in timp ce fratemiu facea abdomene, cu o mana la ceafa, fiindca cealalta o avea la piept, cea ce era cam greu, dar stiam cum sa il motivez. De fiecare daca, cand se ridica primea un mic pupic pe buzisoarele alea dulci si apetisante. Dupa ce facu cincizeci, s-a oprit, spunand ca il dor muschi de pe abdomen, cea ma facut sa il intind pe spate, trag putin in sus bluza si il sarut putin pe abdoment, rasplantindu-m pentru efortul depus. Dupa ce isi mai reveni de la exercitiu, ma provoca sa ii fac sfoara si spagatul cat pot eu.
- Daca mi se rup pantaloni intre craci, iti iau treningul tau si pe asta ti-l dau tie, spun si trag putin de pantaloni in sus.
Imi las picioarele sa alunece intr-o parte si alta, facand sfoara, punand mana jos, sa nu ma lovesc la "bilute", ramand intr-o sfoara la o suta optzeci de grade. Sasuke ramase uimit, apoi se descheie la bluji, dandu-i jos si facu spagatul, scotand limba la mine. Chicotesc si ma ridic in picioare si apoi imi duc piciorul drept in spate si fac spagatul. aratandu-i ca pot sa fac elementele sale de gimnastica. Ne-am adunat cu greu de pe jos, iar eu am luat caietele de scoala si am inceput sa ma uit peste lectile la informatica, cu temele de transformare si coturile de unu si zero si mai stiu eu ce.
Tanarul veni repede in spatele meu si se uita peste umarul meu, facand ochii cat tavile de prajituri ale bunici noastre, apoi intreba ce dracu erau cu chinezeriile alea, ca nici el nu le intelegra. Incep sa rad in hohote si las caietul pe pat si imi trag fratele in bratele mele, in timp ce ma lasam pe spate. Ii desfac avea esarfa idioata de dupa gat, ca el avea antebratul rupt si nu mana. Puse antebratul langa capul meu si cealalta mana la fel, urcandu-se deasupra noastra, punandu-si picioarele de o parte si alta a soldului meu, frecandu-se putin de mine. Il rog sa termine, ca astfel il iau putin la "poponeala", fiindca nu prea imi placea sa raman nerezolvat, dupa ce am fost incins si provocat.
- Imi raspunzi sau te mai incing si jur ca te las nerezolvat, spuse pe un ton rautacios, ranjind la mine.
- Acele chinezeri erau exerciti la informatica, spun si Sasuke ridica o spranceana confuz si sceptic. Dar nu te astepti ca ora de ora sa fim cu nasul in monitoare pe Google? Vom face exerciti cu transformari de cifre sau litere in puncte de unu si zero si vom lucra cu bareme sau transformari sa nu uitam de calcul integral... am vorbit in araba pentru tine? Il intreb privindu-l ironic, iar el dadu din cap, facandu-ma sa dau ochii peste cap. Sasuke nu stiu cum ai sa te descurci tu, dar trebuie sa iti scoti macar media cinci la materile ce esti in urma, spun pe un ton serios si apoi adaug. Nu te ajut, numai daca esti cu adevarat bata, dar pe tine dovleacul te duge, dar ti-e lene sa il pui in functiune, mai spun si ii dau caietul meu, spunand sa invete niste formule de acolo.
Cu aceastea eu mi-am luat caietul de geografie pentru a-mi citi climele, fiindca aici au ajuns si astia.
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 06-04-2011, 09:49 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.729 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)