Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#35
fenomenal.... yaoi pur,38...ce si`au mai facut de cap cei doi15...nu sunt cuminti deloc, chiar nu ma deranjeaza pot sa fie si mai necuminti de atat, ca e si mai bine19

am vazut vreo 2 greseli, prima aici:
Va fi bine, ingerule, ii spun in soapta in timp ce il sarutam, insa am ramas interzis(cred ca ai vrut sa zici surprins , uimit sau ceva de genu) cand el inceput sa rada. si a doua aici :
Itachi cobori jos si se intoarse cu un castron urias, plin cu frisca si capsune(capsuni)

in rest totul e super bine si extraordinar de incitant

bafta multa
astept nextu
Las cadavrele trecutului in spate, imi croiesc drum spre viitor,ma arunc intr-o mare inspumegata,fac o baie insangerata. Renasc cu aripi rosi si gravate cu mii de dorinte neimplinite,care sa ma duca in iadul meu,numit viata


tot ce ramane in final sunt lacrimi, durere, cioburi de sperante si multa ura, aceasta ne defineste fiinta animalica, parsiva si atat de frivola22, suntem ceea ce vorbim si facem, nu ce aspiram sa fim



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de angel cat - 28-03-2011, 04:45 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.828 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.741 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)