Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#26
Tnks for com hug


Capitolul 10



De la un simplu sarut am ajuns la lucruri mai incitante: fratele meu incepu sa ma sarute pe gat, sa imi mangaie pielea, sa isi frece soldul de al meu astfel incat am inceput sa gem. Mi-am dat seama ca facea toate astea doar pentru ca eu sa imi dau seama ca el nu este cu nimeni altcineva. Dupa ce m-a dezbracat, a inceput sa imi linga sfarcurile, facandu-ma sa gem de placere. Cand m-a desfacut la pantaloni si a vrut sa imi faca blowjob-ul mult visat de mine, l-am oprit. Nu voiam sa faca asta pentru a-mi demonstra mie ca e singur.
Spre surprinderea mea, Itachi ceru sa ne frecam. Am acceptat bucuros, dezbracandu-l. M-a asezat in canapea, insa din cauza faptului ca era prea ingust spatiul, m-a ridicat si m-a tarat pana in camera noastra.
S-a trantit in patul meu, iar eu m-am pus deasupra lui, incepand sa ma frec de el. S-a incolacit in jurul meu, incepand sa geama o data cu mine, lasandu-ne amandoi inghititi in oceanul de placere. Nu mai conta nimic in lume acum, ci doar faptul ca eram amandoi!
Dupa putin timp, Itachi gemu ceva mai tare, ejaculand in acelasi timp in care am facut-o si eu, apoi incepand sa ne sarutam doritori. Mi-am lasat trupul obosit peste cel fratelui meu, insa el se ridica rapid si isi cauta sa se imbrace, nimerind chiar o pijama de la bunica noastra, cu ursuleti. Nu m-am putut abtine si am izbucnit in ras, insa fratele meu se uita urat la mine, facandu-ma sa ma opresc, rezumandu-ma doar la chicoteli. Eu, mai incapatanat, nuvoiam sa ma imbrac, insa el ma facu sa imi iau o pijama spre mine, fiindca parintii aveau sa se intoarca in dimineata urmatoare.
Zis si facut, m-am imbracat in pijama, iar el a iesit val-vartej pe usa, fiindca lasasem circ in sufragerie. S-a lovit de pereti, ceea ce ma amuza copios. Dupa ce termina, ma vazu strangand cearsafurile si schimbandu-le, fiindca erau ude leoarca de la transpiratie. Am mormait usor cand mi-a bagat un strugure in gura, apoi ma saruta pe buze.
Ne-am asezat in pat amandoi, el punandu-si capul pe pieptul meu si si-a pus un picior peste al meu, cuprinzandu-ma in acelasi timp in brate, iar eu am inceput sa il mangai pe crestetul capului. A adormit si el, apoi am adormit si eu.

Cand am reusit sa ma trezesc intr-un sfarsit, l-am simtit pe Itachi in spatele meu, lipit de mine. Nu aveam plapuma pe noi, iar mainile noastre erau impreunate. Am auzit usa deschizandu-se, insa mi-era prea lene ca sa ma ridic, am ramas asa, privind in gol. Mama intra in camera si ne privi zambind. Cand m-am uitat in jos am observat ca picioarele noastre - coapsele, mai precis - ce fusesera lipite prin piele si putin in muschi erau lipite si acum, doar formal. Am suras, amintindu-mi de pozele acelea amuzante cand eu si Itachi nu ne puteam deosebi, fiindca eram identici si atunci, si acum, cu exceptia micii mele cicatrici de la frunte. O poza imi veni in minte, cand eu si fratele meu aveam doar o saptamana: eram goi pusca amandoi, aveam coapsele unite si ne tineam de manite. Ochii ne erau albastrii - acel albastru de bebelus de acestia.
M-am ridicat si l-am invelit pe Itachi, apoi mi-am sarutat mama, indreptandu-ma catre dus. Am intrat in cabina de sticla, dand drumul apei fierbinti sa imi curga pe trupul incins. Prin minte mi se desfasurau evenimentele de ieri.
Ce zi nebuneasca! Si, mai ales, ce noapte! ! !
Intors in camera, mi-am vazut fratele cascand. Era ciufulit tot si avea o figura pe care cu greu n-ai fi sarutat-o intruna. M-am dus pe marginea patului, langa el, sarutandu-l usor pe buze, apoi l-am auzit spunand:
- Ce dracului ai visat aseara?! Ti s-a sculat si ma incomoda!
Cand aceste lucruri mi-au ajuns la urechi m-am facut rosu ca un rac. Atunci s-a aplecat peste ``balustrada `` si mi-a sarutat buzele, tot parul venind peste noi si acoperind sarutul.
S-a auzit usa deschizandu-se, apoi vocea melodioasa a mamei:
- Baieti, ati vazut cumva... Ce faceti!? intreba aceasta cu glas speriat acum.
Itachi se retrase rapid, incercand sa para cat mai natural posibil, si spuse:
- Ii sopteam ceva la ureche.
Femeia rasufla usurata, apoi ne zambi multumita.
- Vom merge in parcul de distractii astazi, deci repejor, imbracarea!
Fratele meu a sarit din pat, ducandu-se la dus, timp in care eu mi-am luat o pereche de blugi stramti pe corp, ca doar aratam ca un fotomodel, si un maieu negru, mulat pe corp. Mi-am aruncat pe deasupra un hanorac subtirel, indreptandu-ma catre sufragerie.
Dupa aproximativ cincisprezece minute cobori si fratele meu, imbracat sexy, cu un tricou gri inchis si o pereche de blugi usor largi. Arata bestial. Si-a luat si el un hanorac identic cu al meu pe deasupra, astfel parand doua picaturi de apa.

In parcul de distractii, parintii nostrii au ales sa se duca in tunelul Dragostei, dracia aia de pestera artificiala plina de inimioare, Cupidoni, ingerasi si draci si laci si ce or mai fi ei pe acolo. Uram locul ala. Eu si Itachi am hotarat sa mergem in Tunelul Groazei, doar acolo era lumea noastra, acolo ne placea noua cel mai mult. Printre zecile de monstrii, strigoi, fantome, varcolaci, vampiri si draci ce mai erau pe acolo, eu si Itachi ne sarutam ca doi nebuni, nepasandu-ne de ceea ce se desfasura in jurul nostru. Putea sa treaca pe acolosi presedintele, din partea noastra avea s-o suga, prea ne simteam bine.
Puteam spune ca sunt in al noualea cer, niciodata nu ma simtisem mai bine alaturi de cineva, mai ales ca acel cineva era insusi fratele meu. Gradul de rudenie pesemne ca il uitasem, nu imi mai pasa, prea il iubeam. Dragostea mea pentru el trecuse de mult de cotele fratesti, iar el se parea ca simte la fel.
Am iesit dupa un drum destul de lung, usor imbujorati, insa pecetea se asezase peste buzele noastre, ceea ce se intamplase acolo ramanea acolo, in Tunel. Ma simteam usor umflat in pantaloni, fiindca Itachi ma atinsese usor cu mana, facandu-ma sa gem usor de placere.
Spre norocul nostru, parintii nu iesisera inca din Tunelul Iubirii, asa ca am mers intr-o cabina fotografica si am facut cateva poze. La un moment dat, Itachi m-a prins de barbie, tragandu-mi chipul spre al sau si acoperindu-mi gura cu a sa. Limba i s-a strecurat printre buzele mele, invitand-o pe a mea la un joc pervers. Aparatul isi facuse treaba in tot acest timp, facand o poza sau doua. Nu ne deranja insa, aveam sa pastram secret asta si avea sa fie bine.
Exact cum ne asteptasem, aveam si o poza in care ne sarutam. Ea se afla in mana la Itachi, care o privea cu zambetul pe buze, trecandu-si limba peste acestea.
- Ia uite ce frumos am iesit! Parca ma sarut cu reflexia din oglinda, spuse chicotind usor.
- Ai spus ca reflexia ta din oglinda voi fi intotdeauna eu si viceversa, spun bosumflandu-ma.
- Reformulez: ma sarut cu reflexia din oglinda in poza asta!
M-am uitat la el suparat ca un copil mic, insa mi-a trecut repede. Figura lui dulce nu iti permitea sa stai suparat.
- La tine ma refeream, prostutule! spuse intr-un final, prinzandu-ma de dupa gat. Parintii nostri aparura bucurosi, sarutandu-se, iar noi le zambiram multumiti.
In sinea mea imi venea sa ii spun lui Itachi ca il iubesc, urland sa afle tot parcul de distractii, tot orasul sau poate chiar toata lumea. Un frate mai tare ca el nici ca as fi putut avea vreodata. Puteam spune sincer ca il veneram si nu imi pare a rau de ceea ce se intamplase intre noi doi si nu avea sa imi para rau niciodata, desi viitorul nostru impreuna avea sa fie pus sub semnul intrebarii.
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 11-03-2011, 07:47 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.829 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.744 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)