Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#24
Capitolul 9


Incep ca imi sarut fratele pe gat, in timp ce mi-am strecurat o mana sub bluza lui, pentru ai arata, ca nu ma retine absolut si ca nu sunt cu nimeni. Am inceput sa imi frec soltul de al sau, facandu-l sa geama usor de placere. Puteam sa simt prin pantaloni ca se cam intarise acolo si daca nu il scapam repede de povara, exploda. Ii dau jos bluza si incep sa il sarut pe gat, in timp ce el ma mangaia pe spate, lasandu-si capul pe spate pentru ca eu sa am mai mult spatiu. Incep sa cobor cu saruturile spre unul dintre sfarcuri, pe care il iau in gura si incep sa il musc cu grija, sa il rotesc cu limba usor, sa il ling apasat si sa il sug lacom, facandu-mi fratele sa isi arcuiasca spatele si sa geama de placere, apucand materialul canapelei si trangandu-l puternic. Imi indrept atentia si spre celalalt sfarc, dupa ce l-am intarit pe acesta, aplicandu-i acelasi tratament, in timp ce l-am desfacut foarte usor la pantaloni si mi-am strecurat o mana in pantaloni si boxeri, incepand sa ii mangai mandria, care era destul de tare, aratand ca vrea si restul si ca ar exploda, daca l-as lasa nerezolvat.
Incep sa cobor cu saruturile tot mai jos, in timp ce trageam pantaloni si boxeri in jos, descoperindu-i membrul, ce era in erectie. Ii apuc penisul si cand vreau sa continui, simt cum ma apuca de par, tragandu-ma in sus. Imi atintesc privirea spre el, ridicand sceptic o spranceana, cerandu-i din priviri o explicatie, cu referire ca ma oprise sa ii fac un blowjob mai devreme. Imi dadu drumul la par, apoi isi puse palmele pe chipul meu, tragandu-ma delicat spre el, lipindu-si fruntea de a mea, iar nasurile ni se atingeau.
- Te rog, nu imi fa aia sa imi demonstrezi ca nu esti cu nimeni, imi sopti si ma saruta scurt pe buze.
- Daca nu vrei sa iti fac blowjob, ce spui sa ne "frecam" ? Il intreb si il musc incet si pasional de buza inferioara.
Aproba din cap, apoi imi dadu jos pantaloni si boxeri. Il intind din nou pe canapea, dar era cam incomoda pe ea, asa l-am tras dupa mine pe scari, intrand in camera noastra. Ma asez pe patul sau, facandu-i semn sa vina la mine, ca nu ma voi lasa pana nu il termin. Chicoti si se urca deasupra mea, iar eu mi-am incolacit picioarele dupa talia lui, iar intre trupurile noastre se aflau mandriile, care au inceput sa se frece una de cealalta, fiindca Sasuke incepu sa se frece de mine, mimand sexul. Imi pun mainile dupa gatul sau, incepand cu o mana sa il mangai pe spate si cu cealalta sa ma joc in parul sau, in timp ce ne sarutam ca bezmetici, fiindca eram aproape sigur ca buzele noastre ni s-au contopil si se despartea, doar cand ne schimbam pozitia capului si trageam in acelasi timp aer in piept. I-am gemut fara sa vreau in gura, apoi mi-am desprins buzele de ale sale, incepand sa gem de placerea, care o simteam in acel moment, nepasandu-mi ca eram frati de sange si ca cicatricea de pe coapsa mea stanga imi amintea ca am fost o data lipiti pentru doua saptamani, pana s-a vazut ca nu impartim acelasi os sau muschi. Era doar carne si piele, ce ne unea si vase de sange capilare, cea ce pe doctori ii facu foarte fericiti, ca nu era vreo vena importanta. Chiar si acum ne mai amuzam cand ne uitam la poze cu noi cand eram mici si uniti, apoi imbracati si coafati la fel, incat nici noi nu ne recunosteam. Mda, era chiar ciudat asta, sa nu te recunosti pe tine insati.
Dupa scurt timp mi se alatura si Sasuke, dar el gemea infundat, fiindca avea fata ascunsa in umarul meu. Simt cum imi vine si scap un geamant puternic, apoi un oftat de usurare, ejaculand. In acelasi timp, ejacula si fratele meu, apoi imi dadu un sarut pe buze, la care i-am raspuns obosit, dar doritor si pasional. Eram amandoi usor asudati, cea ce m-a facut pe mine sa ma ridic rapid si sa imi iau o alta pijama groasa, alba cu ursuleti pe ea, care am primit-o de la bunica, acum un an, crezand ca mie inca imi mai plac lucrurile astea de copilasi. Cand ma vazu in ea, Sasuke izbucni in ras si doar privirea mea ucigasa, il facu sa reduca rasul la chicoteli. Mi-am luat medicamentele si i-am spus sa dormim in patul meu, fiindca a lui are cearceafurile ude. Se inrosi la fata, apoi incepu sa isi caute pijamaua, dar se hotara sa doarma gol-pusca.
- Caut-o, fiindca maine de dimineata, vin tata si cu mama. Daca vin in timp ce dorm si intra in camera, te vor vedea gol, fiindca tu ai obiceiul sa te descoperi cand dormi si vor intra la banuieli. Ultimul lucru de care am nevoie, sunt banuielile lor, spun calm si autoritar, apoi mi-am amintit de ceva. Futui! In sufragerie e debandata! Strig panicat, iesind taifund din camera.
Am patinat putin pe coridorul, dandu-mi gramada si lovindu-ma cu fundul de perete - fratemiu radea ca un nebun de cazatura mea - si am scos un ironic "au". Ma ridic si cobor scarile cu grija, ducandu-ma in living si incep sa strang hainele de acolo, ducandu-le in baie, arucandu-le in cosul de rufe. Am facut luna linvingul, luand farfuria cu struguri sus in camera. Am intrat si mi-am gasit fratele, cum isi inschimba cearceafurile, in traditionala sa pijama, dar eu dormeam intr-o pereche de pantalonas din fas, negri si atat, dar acum ca sunt bolnav, trebuie sa dorm in pijama, cea ce uram de moarte.
- Hmmm, facu, cand i-am bagat un bob de strugure in gura si apoi i-am dat un pupic pe buze. Dulce, adauga, in timp ce eu mancam restul din fruct.
De fapt l-am mancat pe tot si apoi m-am urcat in pat, iar dupa ce becul fusese stins, aparu si fratele meu. Mi-am pus capul pe pieptul sau - ascultand bataile inimi sale, ce batea la unson cu a mea -, mi-am asezat un picior peste ale lui, ca dormeam pe o parte si i-am cuprins mijlocul cu mainile. Zambesc cand il simt cum ma mangaia pe crestet si am adormit imediat, sub atingerea fina si protectoare a maini sale...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 08-03-2011, 03:54 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.735 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)