Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#21
Tnkz for commz hug
Next:


Capitolul 8



Cand deja facusem inundatie pe gresia din baie, Itachi imi ceru sa ma opresc. Am fost baiat ascultator si m-am oprit, insa cand a scus limba la mine si a luat vaporasul de cand eram mici, incepand sa se joace cu el, nu m-am putut abtine si am izbucnit in ras. M-am apropiat incet de el, luand ratusca de jucarie si incepand sa o ciocnesc de vaporas, punandu-mi in acelasi timp si o mana pe umerii sai, apoi am lasat jucariile sa pluteasca in voie in oceanul cazii noastre.
Din gelozie, l-am intrebat despre orientarea sexuala a lui Kyle, iar el imi spuse ca e hetero, dar are si tendinte de gay. Mi-a mai zis ceva despre el care nu prea m-a interesat insa, fiindca eram cam nervos. S-a prins ca sunt gelos si m-a intrebat asta cu o mecla perversa.
Am mormait cateva cuvinte de neinteles, atintindu-mi privirea asupra ratustei si vaporasului. Ma rosisem usor in obraji, ceea ce ilfacu sa ma pupe pe ei, apoi pe buze. Am ramas perplex, nu ma asteptam sa se intample asta, insa mi-am revenit rapid, raspunzand cu o intensitate probabil mai mare decat el.
Mi-am pus mana pe pieptul sau, incepand sa il mangai, apoi mi-am coborat-o intre fesele sale, apasand usor asupra spatiului ingust si introducand acolo un deget. A sarit ca ars din cada, uitandu-se cu draci la mine, in timp ce eu eram mai mult decat confuz, insa mi-au venit dracii si mie rapid fiindca fusesem respins in halul asta, de parca cine stie ce pana mea i-as fi facut.
M-am imbracat si m-am carat in camera noastra, fiindca aveam nevoie sa scriu. Tineam un jurnal si nu mi-era rusine de asta, scriam in el de fiecare data. M-am pus la birou si am scos agenda, incepand sa scriu notarile din data de astazi, insa nu am reusit sa termin, fiindca frate-mio ma intrerupse, curios despre ceea ce scriu. Mi-a spus sa merg la masa si l-am avertizat sa nu se uite, ca l-am trosnit.
M-am intors in scurt timp, fiindca eram ingrijorat ca imi va cotrobai prin lucruri si va citi ceea ce am scris. Nu ca ar fi ceva rau, insa nu suportam ca cineva sa se bage cu nasul in treburile mele. Spre norocul meu, Itachi se afla cu I-phone-ul in mana si castile in urechi in patul meu, jucandu-se.
Mi-am vaut de ale mele, continuand sa scriu. Cand am terminat am vrut sa il rog pe sexosu` meu sa ne jucam amandoi pe PS3, insa nu mai era in camera.
- Itachi! s-a auzit vocea mea strigandu-l usor in grijorat. Am urcat la mansarda, unde stiam ca mai sta, insa nu se afla acolo. M-am uitat mai apoi prin toata casa, in speranta ca il voi gasi, insa nimic, nu era pe acolo.
M-am uitat in cuier, constatand ca geaca lui disparuse. Dezamagit, m-am intors in camera noastra, aruncandu-ma pe pat si incepand sa plang.
- Imi pare rau... Imi pare atat de rau! spun cu vocea inecata in lacrimi, in zadar insam nu ma auzea nimeni.
- De ce plangi? i-am auzit vocea fratelui meu intrebandu-ma, apoi se aseza langa mine in pat si isi aseza o mana pe mijlocul meu, trecandu-si-o usor peste bluza de pijama.
M-am ridicat in fund si l-am luat in brate, simtindu-i raceala pielii fetei si a mainilor.
- De ce ai fost afara fara sa imi spui? intreb inca plangand usor dezamagit, insa degetul sau mare de la mana stanga imi sterse lacrimile sarate, iar apoi a ciufuli usor.
- Ti-am lasat un bilet pe frigider unde scria ca sunt pana la colt sa iau mancare, spuse acesta zambindu-mi usor trist.
Ma uit la frati-mio cu o fata confuza, intrebandu-l din priviri ce biletel, iar el urma:
- Ar trebui sa te uiti si in jur, nu numai inainte!
M-am lasat tras in abisul ochilor sai verzi, uitand de mine, si m-am facut ghem in bratele sale precum o pisica ce doreste afectiune de la stapanul sau.
- Itachi, imi cer iertare pentru treaba din baie...
- Eh, lasa, spuse sarutandu-ma pe frunte, te-am iertat deja, l-am auzit mai apoi spunandu-mi.
- Esti cu Kyle? am intrebat lasand o lacrima sa pice pe pantalonii sai, apoi alta si alta. Ma exaspera gandul ca fiinta pe care eu o iubeam e cu altul.
- Normal ca nu, mi-a spus el pe un ton senin. Nu sunt cu nimeni, Sasuke, nu stiu de ce tot iti faci griji.
M-am intors cu fata in sus, lasandu-l sa stea cum vrea in pat, fiindca realizasem ca prea exagerasem. El se puse langa mine, sarutandu-ma pe obraz.
- Stii... Noaptea cand ne-am facut handjob, incep eu rusinandu-ma. M-am tot gandit si la... Un blowjob, reusesc sa articulez cu mari pauze in vorbire, devenind rosu precum un rac. Itachi se intoarse la mine stupefiat, nestiind probabil ce ar putea spune.
Innebunisem, insa nu ma puteam abtine sa nu ma uit la frumosul meu frate. Ma obseda gandul ca e al lui Kyle, ca l-a avut altul inaintea mae, ca nu ma place si multe, multe alte ganduri de om nebun. Nu reusea sa spuna nimic, ci ma privea in continuare cu ochi mari, incercand sa isi gaseasca si el cuvintele.
- Sunt prea gelos, iarta-ma, spun in soapta punandu-mi mainile pe ochi si imaginandu-mi in fata mea o frumoasa scena de amor intre mine si fratele meu: el se afla deasupra mea, pe un pat din Egiptul Antic, iar eu, cu picioarele incolacite strans in jurul taliei sale si mainile in jurul gatului, il simteam ferm in interiorul meu, ma facea sa urlu de placere. Ma trezesc din scurta clipa de visare, inclinand negativ din cap. Nu se putea sa ma gandesc la asa ceva cu fratele meu, era sange din sangele meu, plus ca nu puteam uita ca fusesem lipiti candva, la nastere, foarte putin.
- Nu e nimic, a articulat intr-un sfarsit, lasandu-si capul pe umarul meu si sarutandu-ma pe obraz.
Era groaznic, parca isi batea joc de mine. De ce ma tot saruta daca nu voia sa fie cu mine? Spusese ca nu e cu Kyle, probabil era cu altcineva, sau cu Kyle era doar o aventura, sau dracu` lua-m-ar, nu mai stiam nici eu ce dracului e in mintea mea bolnava, facuta praf. Era asa de dulce si de sexy cand se apropia de mine, ma facea sa tremur de dorinta si de emotie..
- Hai sa mancam strugurasi! il aud pe Itachi spunand, apoi imi lua mainile ce erau asezate pe fata mea, facandu-ma sa scancesc usor din cauza luminii de la bec ce imi intra brusc in fata
M-am ridicat, lasandu-ma tarat dupa el pana in living, asezandu-ma pe canapea. In cel mult doua minute, Itachi se intoarse cu niste strugurasi uriasi in farfurie si se arunca langa mine, punand farfuria cu bunataturi pe masa.
A luat un bob si si-a trecut lasciv limba peste el, constient ca ma uit la el cu pofta. L-a bagat i ngura, muscand cu placere si scotand un geamat usor, sau cel putin eu asa am perceput acel sunet.
- De ce imi faci asta? m-am auzit spunand fara sa gandesc. Vezi ca nu ma pot controla, ca sunt gelos, ca sunt un idiot...
- Ssst! l-am auzit pe Itachi spunand cu degetul pe buze, ca o pecete. A mai luat un bob si l-a bagat jumatate in gura, apropiindu-se lent de mine. Mi-am intredeschis plin de dorinta buzele, muscand din acel bob si lipindu-mi in acelasi timp buzele de ale sale intr-un pupic copilaresc ce a fost insa transformat intr-un adevarat sarut, fratele meu urcandu-se deasupra mea pe canapea, cu picioarele incolacite in jurul bazinului meu, iar eu avand mainile pe talia sa.
'' Sexy... ''
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 04-03-2011, 08:49 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.729 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)