Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#19
Capitolul 7


- Gata! Sasuke! Strig, fiindca o parte din apa si spuma din vana, era pe gresie, facand-o patinuar nu alta.
Fratemiu se potoli, asezandu-se in fata mea si privindu-ma pofticios, parca as fi vreo inghetata foarte faina, din care nu a gustat niciodata. Scot limba la el, ca un copil mic, apoi iau un vaporas, cu care ne jucam cand eram micuti. Se pare ca mama l-a pastrat ca amintire. Cand vazu ca am inceput sa ma joc, brunetul aproape izbucni in ras, apoi veni langa mine si lua ratusca de cauciuc si incepu sa imi atace vaporul. Simt cum isi pune o mana dupa umeri mei si ma las pe spate, lasand vaporasul sa pluneasca linistit printre troiene de spuma.
- Auzi? Kyle e hetero? Ma intreba deodata el, facandu-ma sa imi atintesc privirea spre el.
- Hetero cu tendinte de gay. E un tip de treaba cand vrea, dar in rest e o curva de om, ce le-o suge pentru droguri, ii raspund dupa un moment de gandire. De ce intrebi? Esti cumva gelos? Il intreb, tachinandu-l putin, ridicand din sprancene pervers.
Marai ceva si apoi incepu sa priveasca cum ratusca s-a ciocnit de vaporas. Ma uit la chipul sau si vad ca era usor rosu in obraji ce ma facu sa chicotesc usor si sa il pup pe obraji, apoi pe buze. Ramase uimit, dar isi reveni si imi raspunse la sarut, cu mai multa pasiune si posesiune, fata de azi-noapte, cea ce imi confirma ca este gelos, ca Kyle s-a uitat dupa mine. Niciodata nu am crezut ca era atat de posesiv, dar trebuia sa le ascult pe fostele sale iubite, ca fratemiu era foarte posesiv, cu ceva pe care ii se punea pata rau de tot. Ii simt mana pe pieptul meu, cum ma mangaia, facandu-mi corpul sa ceara mai mult, dar partea mea rationala imi tipa ca disperata sa nu ma las prin in bratele placerii, fiindca voi regreta pe urama toata viata mea.
Ma alarmez rapid cand ii simt mana incepu sa imi mangaie gaurica, care fusese rapid penetrata de un deget. L-am impins de pe mine, iesind din cada si incepand sa ma sterg pe trup, privindu-l furios pe Sasuke. Acesta ma privea buimac, intrebandu-ma din priviri de ce l-am respins in halul asta, dar dupa nici cinci secunde deveni furios, iesind si el din cada. Dadu drumul la apa, se sterse cu ciuda, lua un halat pe el si imi arunca in fata prosopul cu care s-a sters pe trup. Ce dracu l-a mai apucat acum sau cine i-a dat foc la parul pubian? Ridic din umeri si dupa ce iau din nou pijamaua pe mine, fac curatene in baie, ca sa nu las urme, ca noi doi am facut mici dracusori acolo si parinti sa ne ia la intrebari serioase. Ies din baie si ma duc in bucatarie incalzind lasania si apoi mananc repede, aproape arzandu-ma pe gat. Pun farfuria in chiuveta, semn ca am sa o spal dupa ce mananca fratele meu. Cand unul dintre noi era nervos, mancam separat, ca sa nu existe riscul sa ii bagam celuilalt mancarea pe gat.
- Am incalzit niste lasania. Ti-am lasat si tie, il informez pe Sasuke, intand in camera, gasindu-l scriind intr-un caiet, tip-agenta sau jurnal. Ce scri? Il intreb curios, vrand sa vad, dar baga rapid caietul intr-un sertar la birou.
- Sa dea dracu sa te uiti, ca te ucid cu mainile goale! Marai, amenintandu-ma si privindu-ma furios in ochi.
Dupa ce iese, ma maimutaresc putin, apoi deschid sertarul si iau caietul si il deschid. Era ceva ce nu m-am asteptat din partea brunetului in nici o mie de ani. Fratele meu tinea un jurnal intim. Dau rapid paginile la ultimile insemnari din saptamani si incep sa citesc insemnarea de astazi.:

[center]22 octombie
Draga jurnalule,
azi-noapte a fost ceva nemai pomenit. Itachi a dormit cu mine, dar inainte de asta, ne-am sarutat si ne-am facut handjob, pana am ejaculat. Doamne, fratele meu chiar se pricepe la handjob, dar oare cum ar fi, daca mi-ar face un blowjob? Cred ca paradis curat. In fine, azi am ramas amandoi singuri acasa pentru tot week-end-ul, fiindca mami si tati sunt plecati la dracu in praznic si sa se intoarca cand le-oi spune eu - adica la Sfantul asteapta. Azi de dimineata am primit aceasta veste faina si cu ocazia asta mi-am trezit fratele cu un sarut de "buna dimineata" din toata inima. El s-a panicat, crezand ca sunt babalaci acasa, dar l-am linistit eu. Mai tarziu veni Kyle la noi - colegul cu tendinte de gay a lui fratemiu - si am jucat poker pe dezbracate pana la boxeri, iar eu cu Itachi am ajuns in boxeri. Idiotul ala se uita dupa fundul lu' fratemiu de nu avea treaba, ce ma facea sa iau ceva si sa ii trantesc in cap masuta.
Dupa ce pleca - aleluia - eu cu iubirasul meu am mers in baie, unde am facut baie impreuna cu spuma si ne-am jucat cu vaporasul si ratusca de cauciuc. A descoperit cumva ca eram putin gelos pe handicapsatul ala de Kyle. L-am sarutat pe buze si l-am mangaiat putin in locul acela, facandu-l sa sara ca ars de langa mine, demonstrand ca este impreuna cu idiotul ala si pun pariu ca o sa aiba tupeul sa ma minta ca nu este cum el...
[/center]


Citeam uimit si ingrozit de cea ce scria fratele meu, ce iar face lui Kyle, daca l-ar prinde in pat cu mine si despre fanteziile sale sexuale cu mine. Aud pasi pe coridorul de la etaj si inchid repede caietul, punandu-l in sertar exact cum l-am luat si am inchis sertarul. Mi-am infascat repede I-phone-ul, punand muzica la casti si am inceput sa ma joc pe el, incercand sa ma prefac, ca si cand nu s-a intamplat nimic. M-am trantit si pe patul sau, sa para si mai natural posibil. Dupa nici cinci minute, in camera intra Sasuke, mormaind un multumesc, pentru ca i-am incalzit mancarea si apoi se aseza din nou la birou, deschizand sertarul si reincepand sa scrie in jurnalul sau. Ma ridic foarte silentios si ies din camera, inchizand usa foarte incet, apoi ma duc in bucatarie, incepand sa spal vasele, in timp ce ascultam muzica, dar nu inainte sa imi iau medicamentele din baie si sa le beau. Doamne, fratele meu e cu totul alta persoana cand e gelos. Va trebui sa vorbesc cu mami, in legatura cu dormitul, avand de gand sa ma mut la mansarda, pentru a nu fi in preajma obserdatului asta...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 01-03-2011, 09:19 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.828 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.743 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)