Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#15
Tknz, u pretty girls
Next:

Capitolul 6


Ma tampisem de-a binelea, dar ma indragostisem de frati-mio. Dracu` sa ma ia, ce oi fi avand in minte, dar imi placea, vroiam sa fiu cu el. Nu imi mai pasa ce fel de ruda imi e, eram prea aprins ca sa mai conteze asta. Era evident cat de mult il vreau, de fiecare data cand era langa mine imi venea sa il dezbrac si sa i-o trag, sa geama sub mine de placere.
Ma aflam in fata lui, cu mainile in jurul gatului sau. S-a dat in spate, insa eu l-am prins de incheieturi, tragandu-l din nou in bratele sale si sarutandu-l pe buze. Vazand ca nu reactioneaza, mi-am deschis gura, lasandu-mi limba sa ii dea conturul buzelor alora moi. In acel moment mi-am luat una la oute, iar el a iesit din camera usor ingrijorat, nu inainte sa ma lase in genunchi pe podea.
Dupa cateva minute, durerea s-a dus, permitandu-mi sa ma duc si eu jos, dupa el. Cand l-am vazut in bratele mamei m-am gandit la ce-i mai rau si m-am pus in fata lui, intreband daca ii e rau.Spre norocul nostru se simtea bine. Mama i-a spus sa-si ia pastilele, apoi am urcat amandoi in camera.
Si-a luat gramada de pastile, apoi i-am spus ca ii voi face masaj. Si-a dat bluza jos, iar eu m-am pus pe fundul lui ala apetisant rau. Am inceput sa ii mangai pielea fina, facandu-i un masaj relaxant care se termina prea repede, din punctul meu de vedere. Cand am terminat, nu m-am putut abtine si am inceput sa il ling pe spate, dar s-a intors ca speriat de bombe, trantindu-ma de deasupra lui astfel incat am ajuns cu picioarele incolacite in jurul bazinului sau, '' jucariile '' atingandu-ni-se prin pantaloni. Am dorit sa il sarut, insa si-a luat talpasita in patul de sus, invelindu-se. Mi-am inchis ochii, invelindu-ma, insa imediat cum am adormit am inceput sa visez o scena incendiara de sex intre mine si fratele meu. Ma vedeam cu el in bratele mele, miscandu-se usor cu mine in interiorul lui ingust, gemand amandoi de placerea oferita.
M-am trezit cu el in fata mea, intrebandu-ma daca sunt bine.Mai bine de atat nu se putea! I-am soptit asta la ureche, dupa care l-am desfacut la camasa, incepand sa ii sarut pielea incalzita. Dupa cum ma asteptam, am fost respins si de data asta, facut si pe deasupra nebun. Incerca sa imi spuna ca nu e permis ca noi doi sa fim impreuna, insa nu ma puteai face pe mine sa inteleg asta, eu care il voiam asa de tare. In momentul in care mi-a spus ca e bisexual am facut niste ochi cat farfuriile.
- De ce Dracului nu mi-ai spus chestia asta pana acum?! am intrebat nervos, insa el s-a pus in patul meu, dorind sa adoarma.
L-am luat in brate, mangaindu-l de-a lungul taliei. Era destul de agitat, insa s-a intors spre mine si a spus:
- Sigur voi regreta asta, insa o fac!
In acel moment si-a lipit buzele de buzele mele, despartindu-mi-le cu limba. Am ramas uimit, insa nu m-am impotrivit, ci i-am raspuns bucuros, ducandu-mi pe deasupra si mana intre picioarele sale. A facut acelasi lucru, incepand sa ma mangaie in acel loc sensibil, insa nici eu nu m-am lasat mai prejos, atingandu-l la fel de pervers precum o facea si el.
Micul nostru joc erotic a continuat pana in momentul in care am ejaculat amandoi, gemand aproape in acelasi timp, apoi incepand sa ne sarutam multumiti. Asta clar fusese cea mai buna noapte. Nu stiu cum am reusit sa inchid ochii...

Cand m-am trezit mi-am dat seama ca sunt tinut strans in brate de Itachi. M-am uitat la el cum doarme, sarutandu-l din cand in cand pe frunte si pe pleoape. Cand tatal nostru a intrat in camera, am tresarit.
- Mai, mai! l-am auzit spunand in soapta cu un zambet amuzat pe fata. Ce cauta Itachi in patul tau, Sasuke? m-a intrebat mai apoi.
- Am avut un cosmar, mint eu cu seninatate, si a venit langa mine, sa ma linisteasca. Am adormit amandoi.
- Ca atunci cand erati mici, spuse tatal meu incepand sa rada. Vezi ca sunteti singuri acasa tot weekend-ul, mi-a spus barbatul iesind din camera noastra. La putin timp dupa asta, Itachi isi deschise ochii. Nu m-am putut abtine si mi-am lipit buzele de buzele sale.
- Bai, nu suntem impreuna si suntem si cu parintii acasa! spuse el ingrijorat. Am inclinat din cap si si-a dat imediat seama ce vreau sa spun.
- Suntem singuri tot weekend-ul, zic pentru a fi sigur ca a inteles mesajul.

Dupa ce ne-am facut toaleta de dimineata - sau de pranz, ca era ora 12:35 cand ne-am sculat - am mers sa bagam in noi ceva. Mama se gandise ca nu suntem in stare sa facem nimic, asa ca avusese bunavointa sa ne pregateasca ea. Am infulecat rapid, apoi ne-am instalat in sufragerie, incepand sa jucam poker pe dezbracate. A aparut si Kyle, colegul lui Itachi, care juca si el cu noi.
La sfarsitul jocului eu eram doar in boxeri, Kyle doar in blugi si fratele meu doar in boxeri, ca si mine.
Colegul lui se uita cam plin de dorinta cand la mine, cand la el, ceea ce ma facea gelos. Itachi era al meu, sa ii fie clar! S-a simtit la un moment dat si s-a carat in ma-sa - acasa, pe limbajul meu -, lasandu-ma singur cu fratele meu care mai era si gol, pe deasupra.
- Hai sa facem o baie! sugera fratele meu prinzandu-ma de incheietura si tragandu-ma dupa el in incaperea destul de spatioasa. Cat timp a lasat cada sa se umple cu apa fierbinte eu m-am holbat la fundul lui, precum si la zona usor umflata din pantaloni. Mi-am adus aminte de ceea ce s-a intamplat aseara si am zambit strengareste, apropiindu-ma de el. Mi-am dat boxerii jos, intrand in cada, lasandu-l asa, '' nerezolvat '', cum s-ar spune. Mi-a urmat exemplul, nu dupa ce a turnat o gramada de geluri in apa fierbinte, acestea facand o spuma uriasa. Am inceput sa ne batem, asta ca sa ne aratam '' maturitatea '' noastra de 17 ani de zile, cat aveam.
Il sorbeam din priviri, imi doream atat de mult sa fie al meu incat as fi sarit pe el acolo, insa m-am abtinut - cu greu, insa - sa nu ii fac nimic...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 25-02-2011, 01:58 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.727 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)