Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#13
Capitolul 5


- Cine te-a ranit? Il intreb pe Sasuke, ignorand intrebarea sa.
Era chiar ciudat sa ii cer sa se sarute - mi-a placut acel mic sarut - cu mine, mai ales ca eram frati si inca gemeni-siamezi si sa ma culc cu el era total gresit si in plus nu puteam. Pur si simplu nu puteam. Brunetul imi povesti cum s-a facut cu acea taietura, de ma facu sa ridic o spranceana si apoi am luat I-Phone-ul meu si scriu un mesaj lui Kyle. In recitesc o data: "Amice, fa o favoare pentru mine. Afla cu cine a fost cuplat iubitul fratelui meu. Il cheama RayRay pe iubitul lui Sasuke. Hai puteti instictul de detectiv si afla. Itachi" si apoi il trimit. Chit si cu pneumonia dupa mine, tot il voi toca pe acel idiot, bucatica cu bucatica, ca s-a atins de fratele meu.
- Unde te gandesti? Ma trezi din visare fratele meu, care ma intarse spre el.
Mainile sale se aflau dupa gatul meu, iar nasurile noastre se atingeau usor si ii simteam respiratia calda pe buzele mele, mai ales ca eram de aceeasi inaltime. Prea aproape, mi-am soptit in minte si am inceput sa ma dau cativa pasi in spate, fiindca imi simteam "jucaria" din pantaloni cum incepea foarte incet sa se joace, dar nu ii voi da voie, mai ales daca acel cineva e fratele meu. Vazand ca ma dau in spate, ma apuca de incheieturi si ma trase din nou in bratele sale, iar buzele noastre se unisera. Pur si simplu am inghetat in bratele sale, ne stiind cu sa reactionez la acel gest neasteptat. Imi pun palmele pe pieptul sau, incercand sa il indepartez, dar parca cineva mi-a luat acea putere. Cand simt ca si-a intredeschis buzele, iar limba lui moale si naravasa imi facea conturul buzelor, l-am lovit sub-centura. Uram sa imi ranesc fratele, mai ales ca eu faceam lupte si eram mai puternic decat el. Il prind de sub-brat si il las usor in genunchi, apoi am plecat din camera.
Gata! Maine ii voi cere mamei, sa ma mut in camera din mansarda, unde era bine si fara Sasuke prin preajma sa ma provoace. Acolo in mansarta, dormeam vara, fiindca era racoare, iar iarna era cald. Cobor in sufragerie si ma asez intre mami si tati - babaci se uitau la stiri - , punandu-mi capul in poala brunetei, in timp ce ea incepu sa ma mangaie pe cap. Dupa putin timp, aparu si fratele meu, care veni repede in fata mea si ingenunche, parca ar fi un print. Ii fac cu ochiul, apoi oftez multumit si visator, ca mami ma mangaia pe cap, fiindca ma adormea cand facea asta.
-Pe Itachi il doare ceva? Intreba tanarul, iar vocea ii tremura, semn ca mai avea putin si izbucnea in plans.
- E doar somnoros, ii explica fiinta care ne-a dat viata. Puiule, ti-ai luat medicamentele? Intreba, adresandu-se mie.
- Ups, uitase-mi eu ceva, mormai si ma ridic, ducandu-ma sus, urmat de brunet.
Dupa ce imi iau medicamentele, iau o perna si i-o trantesc lui Sasuke in cap. Acesta apuca o alta perna si asa s-a incins o bataie cu perne, pana cand eu am obosit si m-am pus pe patul sau, inchizand ochii. Tanarul se oferi sa imi faca un masaj pe spate si mi-am dat jos bluza de pijama - a cincia pe ziua de azi - si m-am intins pe burta. El isi trecu un picior peste trupul meu si se aseza pe fund, incat ii simteam membrul presandu-se de fesele mele. Draci! Din cauza asta, eu nutream ganduri meschine cu brunetul, dar daca as face-o as regreta enorm pe urma.
Masajul sau ma relaxa foarte mult, incat aproape am adormit, dar i-am simtit limba trasand o linie umeda pe spatele meu?! M-am intors rapid, daramandu-l si bagandu-l sub mine, iar picioarele sale erau de o parte si alta a bazinului meu. Il privesc direct, in timp ce aveam ochii mijiti, parand o felina iesita la vanatoare si e gata sa atace. Isi ridica capul sa ma sarute, dar m-am ridicat rapid, luandu-mi bluza pe mine si urcand la "etajul" meu. M-am infofolit in plapuma si am adormit, de fapt am motait, fiindca de sub patul meu, se auzeau scantece si gemete de... placere?! Ce dracu mai visa perversul asta? Ca si-o punea cu mine? Oftez, cobor si ma duc la fratemiu si il misc usor, iar acesta se trezi gafaind si tot transpirat, iar in lumina mobilului - nu vroiam sa imi rup gatul coborand acea scara - puteam sa ii vad pupilele dilatate. Clar. A avut un "vis umed".
- Esti bine? Il intreb, punand mobilul pe noptiera si il imbratisez pe baiat.
- Ma simt mult mai bine decat iti imaginezi, ca tu esti langa mine acum, imi sopti in ureche si am simtit cum m-a deschis la camasa si mi-a dezvelit umarul drept.
Buzele sale au inceput sa imi guste pielea, centimetru cu centimetru, por cu por. Imi dau capul pe spate, oftand foarte usor de placere, dar apoi l-am impins de pe mine, prizandu-i incheieturile cu o singura mana deaspura capului.
- Sasuke, tu esti nebun sau ce? Suntem frati, dar nu asta e important, ci fiindca suntem doua jumatati dintre un intreg. Te rog, respecta-ma si pe mine. Te iubesc mult, dar nu ma forta sa te ranesc, fiindca noi doi nu vom putea fi impreuna niciodata, chiar daca mi-as dori asta, spun si apoi fac ochi mari, cand imi dau seama ce prostie am debitat.
- Itachi tu esti bi? Ma intreba, uitandu-se suspicios la mine.
- Mda, mormai, plecandu-mi privirea si eliberandu-i mainile.
Doamne, de drac mare am spus...
[Imagine: opus.jpg?t=1332600540]
If I can't move Heaven, I'll raise Hell... - Sebastian Morgenstern (The mortal instruments)
Perfect enemyMy fan fic blog[Imagine: chibi_4003.gif]Yo man, chibi Manu^.^



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Nywa - 18-02-2011, 04:05 PM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.726 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)