Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#12
Scuze de intarziere.
Sasuke se indragosteste de geamanul sau. Asta e permis? Nu, nu e. Glumeam, totul e permis in fictiune. Itachi, mi se pare mie, nu e prea agreat de parinti sa-i. Probabil mi se pare din cauza lipsei de somn.
Totusi... cand Itachi a venit acasa racit si a avut febra, maicasa i-a facut morala, iar Sasuke care nu se poate sa nu aiva vanatai vizibile, nu-i face nimic. Nici macar nu aduce in discutie subiectul pana nu aduce el vorba de bataie. Cred ca daca Itachi ar spune ca s-a batut cu cineva, ar avea toate oalele sparte in cap.
Greseli de tastare am vazut cateva facute din repezeala.
Va pwp si sa stiti, chiar daca nu las comentariu citesc intotdeauna ce scrieti voi.
:bye: :bye:
!!! Priveste lumea in ochi si spune exact ceea ce gandesti, altfel esti doar o marioneta !!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de n{iK}a aMmA - 14-02-2011, 12:31 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.828 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.739 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)