Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

[Terminat] Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh]

#10
Multumim pentru comuri! hug
Iata nextul! Lecturare placuta ^^


Capitolul 4


Dupa noaptea aceea in care ma speriasem ingrozitor, din cauza ca fratele meu se simtea rau, a reusit sa se calmeze. Imbracat intr-o pijama groasa - probabil era cam a treia schimbata in decursul a cateva ore, fiindca transpira rau, statea in pat, cu nasucul lui rosu si cearcane accentuate. Se sterse de transpiratie, sugerandu-mi sa nu mai iau caietele de la Maya, fiindca scria urat.
Am inceput sa ii dictez Formula lui Einstein si alte cateva legi idioate care m-au facut sa ma crucesc, din cauza ca erau foarte multe. Am invatat impreuna la engleza, apoi el mi-a corectat compunerea la engleza, fiindca eu ma prea pricepeam. A luat Sims 4 sus, apoi mi-a dat ciorna cum trebuia.
Dupa ce mi-a facut-o perfect, mi-a dat-o s-o scriu si eu pe caiet. I-am multumit, dupa care m-am pus pe copiere, in timp ce el incepu sa se joace Sims. La un moment dat s-a oprit si s-a dus in patul sau de la '' etaj '', cum ii ziceam cand eram mici.
Scurt timp dupa asta a adormit. Dupa cam o jumatate de ora m-am dus si eu la culcare, invelindu-ma in plapuma groasa, fiindca eram doar in boxeri si intr-un maieu mai lung pe care il tineam ca pijama. Am adormit si eu in scurt timp, destul de ingrijorat pentru Itachi, care scancea din cand in cand. L-am visat ca era mort, se afla intr-un tron alb dintr-un mausoleu grandios. Ii dusesem un buchet de trandafiri pe care il asezasem pe pieptul sau. I-am sarutat fruntea rece ca gheata si palida, apoi m-am trezit plangand usor. M-am urcat rapid in patul de la etaj, urcandu-ma peste fratele meu astfel incat zonele noastre intime sa se atunga, doar ca nu ma gandeam la asta in acest moment, ci ma gandeam doar la binele lui.
S-a trezit si s-a ridicat in sezut, intrebandu-ma ce e in neregula. L-am luat in brate, punandu-mi capul pe umarul sau si am inceput sa plang, povestindu-i visul. A inceput sa rada, apoi se aseza in pat, facandu-mi semn sa ma asez langa el. M-a luat in brate, iar eu m-am cuibarit la pieptul sau, ascultandu-i bataile inimii. In timp ce ma mangaia, Itachi imi soptea cuvinte linistitoare.
I-am cerut sa imi promita ca va fi mereu langa mine, insa el spuse ca nu stim ce ne rezerva viitorul, ci sa ma privesc in oglinda si el va fi langa mine. Am ripostat, fiindca in oglinda m-as fi vazut pe mine, dar el a spus razand ca sunt reflexia sa si viceversa. Bucuros ca mi-a fost explicat si am primit si un pupic, am intrebat:
- Ai avea curajul sa te saruti cu mine?
Itachi m-a privit curios. Nici eu nu stiam de ce intrebasem asta, dar asa imi venise, sa stiu detaliul asta.
- Ar insemna sa ma sarut cu mine insumi,deci nu, imi spuse el cu zambindu-mi. M-am cuibarit in bratele sale, adormind.

A doua zi de dimineata m-am sculat mai devreme si am plecat la scoala, nu insa inainte sa imi sarut bland pe frunte fratele. M-am imbracat si am taiat-o.

Dupa ce am avut parte de o zi de scoala groaznica, un idiot ma astepta la intrarea din scoala, pe motiv ca de ce ma combinasem eu ce ReyRey, actualul meu iubit. S-a dat cocos pe langa mine pana ce m-am saturat si i-am futut una in gura, spargandu-i nasul. Am inceput mai apoi sa dau cu sete, spargandu-i arcada ochiului stang. Duca-se dracului, sa nu se mai ia de mine! Mi-a dat un pumn in abdomen, iar altul in umar. Daduse destul de tare, stiam ca ma voi invineti, dar nu conta, ce conta era sa dau cat mai tare. Speriat de ploaia de lovituri la care fusese supus, idiotul scoase un briceag. In ultimul moment, m-am ferit, alegandu-ma cu o taietura usoara pe antebratul drept.
M-am carat dracului acasa cand l-am vazut pe proful de serviciu indreptandu-se intr-acolo.
In mai putin de zece minute am intrat pe usa. Itachi se afla in living, jucandu-se la Play Station.
- Salut! am spus scurt, aruncandu-mi ghiozdanul pe canapeaua de langa el, apoi dezbracandu-ma de bluza si ramanand in bustul gol.Aveam o frumoasa vanataie pe umarul drept, iar antebratul inca imi sangera. Itachi a facut ochii mari, oprind jocul si ridicandu-se in fata mea, uitandu-se lung la loviturile mele. Abia acum realizam ca imi curgea sange din coltul gurii, fiindca imi luasem un pumn usor. Am injurat, iar el m-a luat de mana, ducandu-ma in baie si incepand sa-mi ingrijeasca ranile.
- Ce dracului ai facut? ma intreba fratele meu in timp ce se uita la taietura.
- M-am batut cu un cretin, raspund indiferent. Tu ce ai facut la doctor?
- Nimic... Am pneumonie.
Cand am auzit diagnosticul am tresarit. Am inceput sa-l iau la intrebari. Cum sa aiba pneumonie?! Am inceput sa plang usor din cauza starii de panica ce ma cuprinsese. Itachi incerca sa ma calmeze, timp in care se intoarse cu spatele, sa caute o crema. Cand se intoarse, nu stiu cum a reusit, fiindca s-a impiedicat de ceva, cazand peste mine. Buzele ni s-au lipit pentru cateva momente.
Cand m-am dezmeticit si am vrut un sarut adevarat, el s-a indepartat rapid, devenind rosu tot la fata. A iesit din camera, iar eu ramasesem mirat si cu gandul la finetea buzelor sale, dulceata lor si parfumul dulce. Simteam cum inauntrul meu se nastea acea dorinta nepermisa.
Am iesit si eu din camera dupa ce m-am bandajat, indreptandu-ma spre bucatarie, fiindca ma apucase foamea. Spre norocul meu, mama deja pusese masa si se pregatea sa ma cheme si pe mine. M-am pus pe scaun, langa fratele meu, zambind multumit. Parintii ma privira lung, insa nu aveau idee de ce eram eu asa de euforic. In mintea mea inca revedeam sarutul acela scurt...
- Ce ati facut astazi? ma trezi vocea tatei din visare.
- Am luat un mare si frumos opt la matematica, spun cu zambetul pe buze. Am inceput sa palavragesc toate notele si bataia care avusese loc la scoala - nu ma feream niciodata de parinti -, insa motivul nu il comunicasem, doar nu eram nebun! Itachi incepu si el sa ne spuna notele lui, mult mai bune ca ale mele, a lui, cea mai mica fiind noua, pe cand a mea era un sapte la chimie. Ma prinsese si pe mine cu lectia neinvatata, ca doar nu stateam tot timpul cu burta pe carte!
M-am dus mai apoi in camera mea, iar Itachi ma urma rapid, usor sfios. M-am uitat lung la el, discret insa, fara ca el sa observe. Era asa de simpatic si de dulce! Insa nu, sentimentele si dorintele astea nu erau permise, cel putin nu intr-o relatie frateasca.
- Hei, s-a intamplat ceva? l-am intrebat punandu-mi mainile in jurul gatului sau si muscandu-l usor de lobul urechii, cum faceam cand eram micuti.
- Aah, nu, a spus el incercand sa nu se tradeze, insa presimteam ca se intamplase ceva...
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Just us... +18 [facut de manu&gabytsswh] - de Beatrix LaVey - 11-02-2011, 09:18 AM

Subiecte de discuție similare...
Subiect: Autor Răspunsuri: Vizite: Ultimul răspuns
  [Terminat] Darkness vs. light [+18, yaoi, facut de manu si gabytsswh] Nywa 54 43.827 17-12-2011, 01:50 PM
Ultimul răspuns: Daria v2
  [Terminat]] Time has stopped for us [+18 yaoi facut de gabytsswh&manu] Nywa 84 59.727 17-12-2011, 01:34 PM
Ultimul răspuns: Daria v2


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)