Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

A sau B

#71
Hehehehehe~ Îi aleg pe amândoi, chiar dacă trebuie să aleg DOAR unul... Nu pot. Imposibil. Amândoi sunt charismatici şi adorabili, şi talentaţi şi sexy şi omfg :]]. Deci, rămân amândoi.
Next: Jonghyun [ CN BLUE ] sau Jonghyun [ SHINee ]
Ştiu ce vei alege, persoana următoare :]].
Crazy-monkey-emoticon-192
[Imagine: musical_anime_girl_render_by_originalbos...d0bf7b.jpg]
[Imagine: Korn_Jonathan_Davis_Signature_by_TempaGF...3041e6.jpg]

#72
Kiki winsss yee and... I'm not gonna kill you for that.*Only for that* >;3
Ehham. . . Il aleg pe DooJoon. Ador pur si simplu comportamentul lui fata de ceilalti membri din grup, se poarta ca un adevarat lider. Si pe Leeteuk il plac dar il prefer mai mult pe Joonie, fiecare cu gusturile lui, nu?
Next: L.Joe (Teen Top) Vs. YoungMin (Boyfriend).
Just the
way you know me..

#73
Eh, cu siguranta Sandara si Thunder. 2NE1 si MBLAQ sunt unele dintre trupele mele preferate. I mean, am urmarit o groaza de showuri cu ei, le stiu toate melodiile si asa mai departe. Sunt doi dintre preferatii mei din aceste trupe si stiu cat sunt de apropiati. Sandara este o sora atat de grijulie si este mereu alaturi de Thunder sa-l sprijine, sa-i fie alaturi. Iar Thunder ar face orice sa nu ramana singura cu nebunii din trupa lui = ))). Ah, si asemanarea dintre ei, oh god o.o Parca ar fi frati gemeni.
Boyfriend...am ascultat cateva piese, insa nu sunt cine stie ce fana. Ii stiu pe gemeni, imi sunt simpatici, dar nu pot spune prea multe despre ei. Chiar nu ii cunosc, acesta fiind motivul pentru care nu-i pot alege o.o
Next: Nana(After School) vs Jessica (SNSD)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#74
Suzy, Suzy, Suzy ! Nu ascult Miss A, insa mi-a placut enorm, dar enorm de mult de ea in Dream High. E atat de draguta si de talentata. *so jealous* Chiar e super tare tipa si am mai urmarit cateva emisiuni in care a aparut. Chiar imi place mult de ea >.< Deci Suzy ramane : >

Next: Lee Joon (MBLAQ) vs Gi Kwang (B2ST) : >
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#75
Bam, i'll kill you .__. Cum sa aleg intre ei ? : )) Pff...este o decizie foarte grea, deoarece imi plac ambii foarte, foarte mult...donno. Sunt printre preferatii mei din ambele trupe. Arata amandoi asa bine...si au niste voci...god .__. Nu mai comentam. Sunt foarte, foarte talentati.
Pf, cred ca o sa-l aleg pe TOP. Probabil din cauza ca are o voce foarte buna, foarte speciala si rappul lui este foarte bun.

Next: Hyuna (4minute) vs CL (2NE1)
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#76
Bam, di bam. Păăi, cred ca o aleg pe Ji Hyun. Îmi place foarte, foarte mult de ea. Este atât de cute, de drăgălaşă, frumoasă, talentată. Urcă din ce în ce mai mult în lista mea de preferaţi. Şi de Taeyeon îmi place. I mean, îmi place vocea ea. Foarte frumoasă şi specială. Cântă bine live, însă Ji Hyun rămâne preferata mea.

Next: Yoseob (B2ST) vs Mir (MBLAQ).
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#77
O.o grea alegere :)) Îl voi alege pe Yoseob. Este atât de drăguţ şi are o voce pe care o ador. De asemenea îl iubesc şi pe Mir, but Yoseob it's no 1. Pentru că este pur şi simplu un adorabil cu faţa lui de căţelus :o3 Întodeauna preferatul meu de la B2ST :D
Next:
Kevin (U-KISS) V.s. Ryeowook (Super Junior)
[Imagine: ngod3l.jpg]
I shall be singing for you through the night

#78
Ahhhh, ce să fac, ce să faaaac?! Nu pot 22 Aish, BINE il aleg pe Kevin -.- Imi plac băieţii mai ' bad ' şi el chiar e genu' ăla care-mi place, mai ales in Man Man Ha Ni *dead*. Şi de Ryeowook îmi place, mai ales de vocea lui, dar e aşa inocent. I mean, aşa pare.

Next: Leeteuk [ SuJu ] vs. Taecyeon [ 2PM FOREVĂ' ! ] Poate nu-l alegi pe Taecyeon Oppa că mor, da' ce să fac că şi de Teukie îmi place =.= Gosh, grea decizie.
[Imagine: Hm757.png]





#79
Taecyeon !
Oh,god. I love this guy ! Bine, recunosc...inainte sa ma uit la drama Dream High nici nu stiam de existenta lui ._. Shame on me. M-am indragostit imediat de el imediat cum l-am vazut. Si cred ca de atunci ascult in prostie 2PM = )). Ehe, e prea tare tipul. Si god, cum arata T___T Sincer, mi-as fi dorit sa ramana impreuna cu Suzy in drama, dar asta e alta poveste O_O
Deci, il ador. Am urmarit o groaza de emisiuni in care a aparut si tipul e genial, din toate punctele de vedere. E atat de amuzant, de prietenos, timid uneori, cumsecade, linistit, etc etc. And I love his red ears ! xD Mereu cand se emotioneaza i se inrosesc urechiile, lol : )) Si din cate am inteles i se inrosesc si fara sa faca nimica O_O He's too cute ! Mereu in drama ma uitam dupa urechile lui = )) Sa-mi dau seama daca doar joaca sau sentimentele lui sunt adevarate xD.
Si e atat de talentat ! Canta genial :3:3
Deci...cum sa nu-l aleg pe el?

Next: Seungho vs Lee Joon ( MBLAQ )
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !


#80
Beki, esti geniala femeie. Fana 2PM pana la moarte?

Lee Joon, Lee Joon, LEE JOON AM SPUS! E a ...3a mea bunaciune. Adica, cine nu l-ar iubi? E asa cute, sexy, beutiful si funny. Omgomg, si Seungho e cute si chiar am vazut Idol Army cu ei si era chiar amuzant, chiar mi-a placut de el, dar tot Lee Joon e mai " bunoc". Dar sincer, buyele lui SeunHo sunt cam mari. Am inteles ca Joon a fost cu o tipa din Secret, mereu uit cum o cheama. Nu era asa frumoasa, dar mi-a placut movu ala sau gri ce e ala, din capul ei.

Next: Jang Geun Suk vs. Lee Min Ho
[Imagine: Hm757.png]








Utilizatori care citesc acest subiect:
1 Vizitator(i)