Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Aaa, postul meu a disparut. Poate nu-l vad eu, sau poate la sters cineva. Anyway, vreau sa comentez.
Am asteptat mult, dar ma bucur ca ai revenit cu un capitol asa mare si frumos. Ai inceput deja cu replicile amuzante date de Kyan, cu timiditatea lui Tyler si inocenta lui, cu frumusetea actorului, cu conflictul dintre actor si Sam... Imi era dor de toate astea. Parca scrii si mai frumos ca inainte. Un capitol exceptional ai facut, asta, ori n-am mai trecut eu de mult pe aici.
Tot idolul meu ai ramas, asta sa fie clar. *big smile*

Pot spune ca astept capitolul urmator pentru sedinta foto, unde cu siguranta micutul va mai face cateva crize de timiditate, dar mai mult astept noaptea, cand cei doi o vor petrece impreuna si Kyan va face tot ce a spus acolo, in modul acela obscen, asa cum a zis si Tyler. Incepusera o scena acolo, si cat de mica a fost, mi-a trezit fiori. Frumos!
Sper ca vei ramane aici mult timp ca sa continui cu ficurile. :3

EDIT Daria: 25. Nu mai aveti voie cu quote, decat cand vreti sa evidentiati ceva cu bold. Un exemplu bun dupa cum se poate aplica, ar fi aici, post-ul lui Cyber. In rest, doar ca sa va mariti postul si sa spuneti ''oh, ce frumos, ce romantic!'', numai este acceptat.

26. De astazi numai aveti voie cu acele edit-uri de genu ''ma duc sa mananc si dau edit/ cumpar sarmale si dau edit'' sau lucruri asemenatoare.

Asta-i prima avertizare, deja m-am saturat.


Edit: Am editat postul si au disparut maretele randuri boldate. Sper ca e ok acum.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)