Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Hello, imi cer scuze, si da, stiu ca sunt o nesimtita si din nou imi cer scuze U_U iertati-ma ca am disparut, insa acum am venit sa imi reiau activitatea si verau sa raman asa, pentru ca mi-a fost dor de forumul asta foarte mult
Acum, stiu ca acest capitol va avea multe greseli pe care probabil le-am sarit cu vederea, dar nu ma supara o mentionare a lor 71
Sorry again for this late, late chapter...
Kisses ^.^


Capitolul XL

Degetele sale imi urcara pe pielea strabatuta de fiori placuti, atingandu-mi pieptul si jucandu-se in preajma mugurelui care incepuse a se intari odata ce ii simtisem atingerea. Scapasem un geamat scurt si ma agatasem cu o mana de bratul sau, insa fara intentia de a-l opri.
-Vreau sa facem dragoste, imi soptise usor ragusit, insa atat de irezistibil, facandu-mi inima sa se opreasca din batut pentru cateva momente pentru ca apoi sa o ia din nou la goana, cu mult mai multa putere.
"Dragoste"... cuvantul acela putea sa imi fure orice gand, odata cu pulsul inimii, iar Kyan stia acest lucru. O stia chiar mai bine decat mine... Ma ametea doar gandul.
Daca ciocanitul puternic din usa nu m-ar fi readus la realitate, as fi cazut in cea mai dulce capcana, insa realizasem ca cineva probabil ne adresa cuvinte urate deja.
-Kyan... usa, mormaisem incet.
-Lasa, oricine ar fi, o sa plece cand se satura.
-Nu e frumos din partea ta sa faci asta. Numai Sam poate fi... Haide, opreste-te, ii cerusem rugator, prinzandu-l de incheietura mainii, insa fara rezultat.
-Nu... refuzaze pe un ton mai mult decat excitat, nevrand a imi da drumul din bratele sale, continuand a-mi saruta gatul si muscand pe alocuri.
-Vin la sedinta aceea foto daca ma lasi acum, spusesem stiind ca astfel il convingeam.
-Oftase nervos si stransese din dinti inainte de a-si lua mainile de pe trupul meu pentru a-mi da voie sa cobor.
Mersesem grabit spre usa cu el in urma mea, amandoi vizibil inflacarati.
Deschisesm usa, iar Kyan, din spatele meu se sprijinise de marginea de lemn.
In hol, o vazusem pe sora mea privindu-ne usor surprinsa si confuza.
-Umm... am intrerupt ceva? intrebase pe un ton nevinovat.
-Da.
-Nu! tresarisem deodata cu actorul.
Raspunsurile noastre oferite in exact acelasi timp si complet opuse o nedumerise si mai mult, insa o poftisem inauntru, lansandu-l pe Kyan sa tranteasca usa in urma Samanthei, mult prea frustrat.
-Poate am picat intr-un moment prost. Mai bine plec, zise ea putin stanjenita.
-Pleaca.
-Stai! tresarisem din nou in acelasi timp, intorcandu-mi chipul pentru a-i arunca o privire incruntata blondului din spatele meu, care isi daduse ochii peste cap, total iritat de prezenta surorii mele in propria-mi camera.
-Am vrut sa vad ce vrei sa mananci. Nu stau mai mult, asa ca poti sa te dai peste cap desteptule, ca nu iti ocup mai mult de doua minute, in casa MEA.
Kyan intelesese ca vorbea cu el, desi nici macar nu se priveau unul pe celalalt, dar era ca si cum aura negativa din jurul lor spunea totul fara alte introduceri.
Sam imi privise chipul inrosit si postura pe care o adoptasem cu capul plecat din cauza rusinii care ma cuprinse de indata ce realizasem ca ochiul ei ager probabil observase totul. Cu siguranta incepand de la modul neortodox in care ni se prezentau pantalonii, pana la expresia mea inca ametita si cea frustrata a actorului.
Dupa cum si spusese, sora mea nu a ramas prea mult timp pe langa noi pentru a-i strica buna dispozitie a lui Kyan -care oricum scazuse considerabil- si plecase cand ii spusesem ca putea sa pregateasca orice dorea. Spre deosebire de Kyan, pe mine ma binedispuse Samantha din toate punctele de vedere.
Actorul decise ca avea sa faca un dus, unul lung... si rece. Ii intelesesem dorinta de racorire, pentru ca si eu as fi avut nevoie, insa preferasem sa aleg un dus cald intr-o alta baie din camera surorii mele.

La pasirea mea pe gresia rece ma cuprinse un fior, insa nu il remarcasem indelung, deoarece auzisem un ciocanit usor in usa.
-Tyler, m-a sunat Chris. Trebuie sa plecam mai repede, spuse vocea groasa a actorului din partea cealalta a bucatii de lemn.
-Unde sa... oh. Pentru un moment uitasem ceea ce ii promisesem, insa aprobasem incet imediat ce imi reamintisem.
Imi stersesem trupul cu unul din prosoapele albe, apoi mi-l infasurasem in jurul taliei, iesind din baie pentru a-l intalni pe Kyan care se privea in oglinda incastrata in usa dulapului, fiind pe jumatate dezbracat.
-Cred ca m-am ingrasat, spuse brusc, lasandu-mi expresia mai mult decat nedumerita, insa in acelasi timp amuzandu-ma.
-Ce, ai intrat in criza adolescentina? intrebasem cu o ironie vizibila, apropiindu-ma de el zambitor.
-Nu, dar Chris ma transeaza daca pun pe mine. Trebuie sa ma reapuc de sala.
Privindu-l in nestiinta, nu realizasem cat de prins eram in imaginea lui, insa imediat ce ma trezisem mi-am dat seama ca nu avea dreptate. Era perfect. Totul era... de la primul fir de par, la ultimul deget de la picior, iar el nici macar nu realiza asta, si cat de mult as fi putut sta sa il admir.
Imi simteam inima batand mai repede iar obrajii inrosindu-mi-se brusc cand privirea sa albastra ma fixase ca pe o tinta.
-Imbraca-te. Nu vreau sa racesti, spuse imediat ce observase ca doar un prosop imi acoperea pielea inca umeda.
Dadusem afirmativ din cap si plecasem spre dormitorul meu, simtindu-ma insa putin incomfortabil stiind ca inca ma privea parasind incaperea.
De indata ce imi alesesem imbracamintea pe care o considerasem potrivita, ma proptisem inaintea oglinzii pentru a-mi verifica tinuta ce consta intr-un costum gri pe care mi-l cumparase sora mea cu un an in urma si nu reusisem sa il port. Inca imi statea bine. Ma facea sa par matur, lucru care nu imi displacea.
-Ce faci...? intrebase Kyan stand in pragul usii cu o expresie foarte nelamurita.
-Ma pregatesc... tu de ce nu te imbraci? venise apoi si intrebarea mea, privindu-i trupul acoperit doar de o pereche de pantaloni scurti.
-Ma imbrac, dar in niciun caz atat de formal. Nu mergi la nunta,spuse el,apropiindu-se usor amuzat.
-Ce e rau la asta? Nu stiu ce ar trebui sa port, recunoscusem dezamagit, plecandu-mi capul usor. Credeam ca e bine...
-E bine, adica arati minunat in costumul asta, dar sesiuna asta foto nu are nevoie de atata formalitate. Sa vedem... rostise incet, apropiindu-se de dulap, cautand printre haine si selectandu-le pe rand.
Ma simteam prost pentru faptul ca nici macar nu stiam ce ar fi trebuit sa port, insa nu eram nici pe-aproape un cunoscator al vestimentatiilor pentru diverse ocazii. Pentru mine exista doar formalul pentru evenimente, insa o sesiune foto...
-Asta vei purta astazi, zise intr-un final, inmanandu-mi o perechie de blugi inchisi la culoare, aproape negri, si o camasa alba.Pentru a-mi completa imaginea, adaugase si o cravata neagra, dreapta, dandu-mi voie apoi a ma imbraca in timp ce el isi selecta propriile haine.
De indata ce fusesem pregatit, voisem a ma privi in oglinda care insa era ocupata in acel moment de catre Kyan care isi inchdea nasturii camasii albe cu maneci scurte, lasand totusi trei desfacuti. Totul in armonie cu parul dezordonat, oferea o priveliste atat haotica precum si intens fermecatoare.
Abia cand imi vorbise imi dadusem seama ca stia cum il priveam, asa ca ma inrosisem odata cu primele sale cuvinte.
-Vino aici,ceruse el, zambind in coltul gurii si privindu-mi tinuta.
-Ce e? mormaisem, apropiindu-ma incet cand mainile sale imi cuprinsera talia, insa ma surpinse cand trase de camasa mea.
-Asta nu se poarta in pantaloni.
Expresia mea nesigura inca nu se schimbase chiar si dupa ce el ma aranjase dupa bunul lui plac, insa stiam ca ma inrosisem puternic, si zambisem vinovat.
-Nimic nu fac bine... spusesem aproape soptit, chiar daca stiam ca deceptia imi era evidenta.
In acel moment, bratele lui ma inconjurara, lipindu-mi trupul de al sau dorind sa ma consoleze.
-Nu e adevarat. Orice faci tu e bine, eu doar completez pentru ca iubesc sa imi pun amprenta in ce faci. Sa ma stiu prezent acolo.
Zambisem usor si imi ridicasem chipul spre a-i oferi un sarut scurt ca semn al aprecierii mele si al faptului ca intelesesm. El imi raspunse tot printr-un zambet si ma stransese mai tare in brate, apoi imi sarutase fruntea.
-Uite, asa arati ca un elev foarte provocator imi spuse, aruncandu-mi o cu o privire mai mult decat doritoare, cercetand fiecare detaliu al vestimentatiei mele.
-Asta e cumva un fetis? intrebasem suspect, ridicand o spranceana.
-Daca e vorba de tine, atunci da, tu esti fetisul meu, marturisise pe un ton aproape sugrumat cand ma cuprinse brusc in brate, intinzandu-ma pe suprafata moale a patului doar pentru a ma imobiliza sub trupul sau.
Mana dreapta i se strecurase deasupra urechii mele, in parul meu, prinzand usor suvitele, pentru ca buzele sa i se aproprie de marginea celeilalte urechi, facand ca numai respiratia lui sa imi trimita fiori pe sira spinarii.
-Kyan...? intrebasem cuprins de ameteala si dezorientat.
-Habar nu ai ce are sa se aleaga din tine dupa ce ne intoarcem de la sesiunea asta foto, imi soptise cu o excitare evidenta in vocea profunda ce ma indemna sa inghit cu greu numai la auzul ei. Am sa iti fac niste lucruri la care nici macar nu te gandesti, si ai sa tremuri din toate incheieturile, iar eu nu ma voi opri oricat de rusine ti se va face sau ori de cate ori ma vei ruga sa incetez.Pregateste-te, pentru ca in noaptea asta nu ai sa dormi, iti promit.
Imi tinusem respiratia pe tot parcursul discursului sau care imi incalzise obrajii odata cu trupul, si nu reusisem nici macar a mima un cuvant, deoarece ma lasase fara ele. Ce ar fi trebuit sa spun dupa o astfel de afirmatie?
El se ridicase si se indreptase spre oglinda, apoi prefacandu-se ca ar fi uitat totul intr-o secunda, ma intrebase daca nu eram inca pregatit, aruncandu-mi o privire peste umar. Ma ridicasem si eu buimac, simsind ca ceea ce tocmai se intamplase fusese doar un vis, deoarece totul a fost atat de rapid si coplesitor incat abia realizasem.
Cu pasi mici, il urmasem pe Kyan care se indrepta spre usa casei, deschizand-o pentru a-mi da mie voie sa ies, inchizand-o apoi in urma sa. Imi simteam stomacul cuprins de acei fluturasi care nu stiu daca erau din cauza emotiilor pentru sesiunea aceea foto sau din cauza a ceea ce imi fusese spus intr-un mod atat de obscen.
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Yaoi Queen - 11-03-2012, 10:55 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)