Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Fir-ar, m-am incalzit atat de tare incat mi-a cazut inghetata de pe bat! Noroc ca imi luasem farfurie... Si acum trebuie sa o ling de pe farfurie! 21
Adevarul e ca si eu asteptam de mult sa aflu macar putin din perspectiva lui Kyan asupra lucrurilor si, ca atare, faza cu inghetata ar trebui sa fie suficient, sa spuna tot.
Pur si simplu nu stiu ce sa spun, m-ai lasat fara cuvinte, perfectiunea, desi se spune ca nu se poate atinge, se confunda cu acest capitol. Kyan e calculat, dar are tendinta de a actiona si instinctiv, desi se stapaneste destul de bine. Cred ca il doare capul de cate concesii trebuie sa faca pentru a-l linisti pe micutul lui.
Dar Tyler e prea de tot... Chiar nu-si da seama la ce-l supune?? Nici nu vreau sa ma gandesc la cum se simte Kyan, fierbe, la fel ca mine, atunci cand citesc. Mi se pare intr-un fel dragalas felul in care ii spune micutule, dar ma intreb daca Tyler o sa-si dea vreodata seama si o sa se imbufneze rau de tot 21.
Pai... cam atat. poate pe viitor or sa mai apare si alte capitole din perspectiva lui Kyan, nu doar in \"momentele cruciale\".

P.S. Nu esti singura care pateste faza cu backslashurile, dar Flaw a spus ca o sa se ocupe de problema.
There's only one way to get rid of temptation, and
that's to yield to it. (Lord Henry Wotton) - Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde


Blog - October Nights



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de October - 29-07-2011, 08:17 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)