Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

A fost incredibil, mirific. Un yaoi excelent, logic a venit de la cea mai buna. Sti ce, mi-ai inviorat ziua. Mi-a trecut lenea, pot sa ma ridic, sa mananc sa merg sa-mi fac toaleta si apoi sa sar de bucurie ca cei doi se iubesc atat de mult. Totusi am senzatie ca poestea asta e pe sfarsite.
Nu imi pot explica cum le poti descrie asa si inca pe toatee. Fiecare sentiment, fiecare actiune si le dai savoare la toate pentru ca noi sa le devoram. Te ador!! :X
MA bucur ca si Tyler s-a simtit bine si comod, nu numao Kyan. Oh, ce mai noapte pentru ei. Eu am mucarit toata noaptea. Eh, nu toti putem fi fericiti.
Un capitol de neuitat draga mea, astept sa vad ce se va mai intampla, ce surprize ne mai pregatesti pe final. Ja ne et Gambate! :bye:
Ma plimb pe strada intunecoasa. Vantul rece navaleste printre copacii uscati. Luna domina totul lasand linistea noptii friguroase sa sclipeasca in lumina ei. Intunericul abisal atrage totul in el. Frica ii domina pe toti, iar umbrele incep ritualele lor de a dansa in lumina luni. Sunete de disperare se aude de pretutindeni. Dar eu nu aud nimic. Il caut pe el ,dar nu-l vad nicaieri, nu mai e aici. Acum nici eu nu mai sunt.

http://3.bp.blogspot.com/-Bisu3ZFnrFk/Te...1%2529.jpg




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de PervyTeoYaoi_Shinee - 19-06-2011, 01:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)