Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Hello! hug

Eh, pai cand dau de un asemenea capitol, termin intreg kilogramul de piersici. A fost minunat, la fel de minunat precum este Tyler pentru Kyan. Cum a zis si Sol, ma inebunesti cu capitolele tale si asteptam de mult inca un act dintre cei doi, cum numai blondul stie sa-l faca.
M-a surprins acest capitol caci din celalalt nu ma asteptam sa continui cu o scena, ma gandeam ca vor dormi linistiti si maine dimineata va fi o alta zi, nicidecum o scena atat de frumoasa 38
Sunt sigura ca nu numai eu sunt de aceeasi parere *wink*
Kyan e atat de bun cu micutul Tyler, nu vrea sa il raneasca in niciun fel, mi se pare atat de tandru orice gest al sau, de la simple atingeri si sarutari pana la actul in sine.
:perv:
As mai vrea sa ne mai aduci chestii de genul, pentru ca descrii atat de minunat incat dupa ce citesc scena raman fara piersici + fierbinte, de parca as fi fost acolo langa ei si as fi vazut totul de la cap la coada.
Felicitari pentru capitol si sa stii ca nu ne deranjeaza ca mai intarzii, atata timp cat vine un capitol asa bun ce merita asteptarile ( cel putin pe mine nu ma deranjeaza xD )

Bafta si cu siguranta astept nextul. hug



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Rain - 19-06-2011, 12:19 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)