Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Izaaa hug Ai venit cu capitolul! Sincera sa fiu, fierbeam aici cand am vazut ca l-ai pus. Nu aveam rabdare sa il citesc pe tot, saream cu ochii mai jos, la alte replici sa vad ce se intampla 9
Aceste momente dintre Kyan si Tyler... Oh, Dumnezeule, le descrii atat de bine incat simt numai fiori si fluturasi in stomac. E asa placut !
:perv:
Citat:-Ştiu asta, micutule, gemu el, după care facu o scurtă pauză. Dar dacă ai să ramâi aşa aproape, aş putea să uit de temerile tale, şi... fi-ar să fie, Tyler! nu ai pantaloni! se plânse el, însă încet, ca şi cum cineva dormea.
Oh, replica asta lui Kyan m-a amuzat mult, mai ales sfarsitul, precum si reactia micutului. Ei bine, imi place ca in ficurile tale mai adaugi si unele momente amuzante, astfel ma pot distinge mai bine citind, trecand de la o stare de spirit la alta. Pentru mine, atunci cand citesc ceea ce scrii, e ca un vis si... Ma bucur enorm ca ai adus nextul pentru ca muream.
Acele atingeri ale lui Kyan si rugaminti ale lui Tyler ca sa nu il paraseasca si sa stea langa el au fost atat de cute :3
Ma sperie gandul ca deja ai ajuns departe cu ficul si se poate termina in orice clipa. Chiar ma sperie T^T Intotdeauna cand pui un nou capitol privesc spre sfarsit ca nu cumva sa scrie acolo : THE END! Sper ca asta sa fie un cosmar 17


Anyway, te-ai descurcat la fel de bine si de data asta, insa iar m-ai ( ne-ai ) lasat in suspans >.< Bafta dear cu nextul pupic



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Rain - 06-06-2011, 09:38 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
2 Vizitator(i)