Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

vaai. 24 la cat te-am tot intrebat de capitol, tocmai eu n-am comentat. ~.~ acum am timp.
capitolul asta a fost asa amuzaaat, mi-a placut teribit tot dialogul, clar le ai. xD parca avem si nevoie de asta ceva. ^^ si uite ca si-a facut aparitia si Cris.. o.o acum am aflat si noi cum arata, eu una chiar eram curioasa. xD sincer, ma bucur ca n-a reactionat prea rau in legatura cu 'alegerea' lui Kyan. plus ca a spus ca Tyler e simpatiiiiic. <3 si eu si un geniu. 21 mda, si eu aveam impresia ca voia sa-l sperie la un moment dat. ~.~ anyway, Tyler a spus ca e baiat mare, si sincer sper sa fie asa, au fost destule discutii pe seama carierii lui Kyan. >.< aww, si ai incheiat atat de dulce, tu! parca puteam simti.. nici nu stiu, am simtit multe cand am citit. 108 mi-a dat o senzatie de atasare atat de profundaaa si plina de.. ah, clar mi-a placut. 21
greselute si alte minuni parca nu am vazut, acum doua zile cand am citit. deci de data asta chiar ai imbinat bine comedia cu dragostea. *care nu-i asa ca vine in urmatorul capitol? 24* de obicei nu gust comedia, dar probabil si pentru ca nu e scrisa bine. ~.~ hm, personajele tale sunt tare de treaba. de la Samantha, pana la Cris, n-as sari in cap nimanui. ciudat, de obicei imi gasesc eu un personaj pe care sa am pica. ~.~ *ma rog, sunt doar patru personaje, dar trebuia eu ma simt impacata c-am vorbit si despre asta*
Iza, eu mi te las cu atat. pupic vezi sa vii in forta. chuu~
[Imagine: tiusca2.png]
Mulțumiri lui Uberwald.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Tiusca - 13-05-2011, 03:16 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)