Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Buna Iza hug Cum te-am vazut online, cum mi-am dat seama ca esti pe cale sa postezi un nou capitol, asa ca am stat mereu sa dau refreshuri sa vad cand il vei posta ^^' Hehe, acum sunt aici, si sunt prima 15
Ah, am vazut acolo o scena yaoi, sau inceputul uneia. Oricum Kyan pare atat de dragut cand ii ofera acele saruturi, la fel si Tyler ce tot incearca sa ii spuna ca nu e bine ceea ce face, mai ales acum cand de abia s-a externat. Noroc cu telefon ala, zau asa 22 ( sa zic noroc? sau nu? 17 ). Daca nu suna Sam, atunci micutul Tyler ramanea nemancat, si lui Kyan ii dadeam in cap !!
Citat:-Dacă tu ai voie să te îngrijorezi pentru coastele mele, am şi eu dreptul să îmi fac griji că eşti pe punctul să îmi leşini aici! Tyler, nu glumi cu aşa ceva!
Exact! Ii dau dreptate... Da, da. Chiar ii dau!

Ah, da, mi-am adus aminte. Poze? haa! Paparazii, stiam eu!! In sfarsit apar si ei prin cadru si saracutul Chris -.- ma si gandesc cat o fi paltit pentru ele. Oricum, mai bine isi gasea o scuza ca nu are bani si tipii aia publicau pozele 65 Sau nu? Poate iar se isca o cearca intre porumbei T^T
De abia astept raspunsul micutului, sigur va fi unul ce ne va umple inimile tuturor ( sper -.- )

Buh-Bye :chuu: <3 bafta cu capitolele.



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Rain - 04-05-2011, 06:21 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
7 Vizitator(i)