Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Continuarea 15
A fost atat de trist :[ Mult prea trist. Ma doare si pe mine cand il vad in ce hal a ajuns Tyler. Sufera mult prea mult. Sper sa se impace cei doi cat de curand posibil, deoarece eu nu mai suport sa stau aici si sa vad cum asta micu' plange in prostie >.< Nu e vina lui pentru accident, cu siguranta nu e vina lui si nu ar trebui sa se simta vinovat. La fel cum a spus si Sam, daca nu exista Taylor cei doi nu s-ar fi intalnit niciodata si cu siguranta niciodata nu s-ar fi indragostit unul de celalalt. Cu siguranta Kyan il iubeste enorm, oare cand va lasa totul in urma si va continua sa fie cu Tyler? O__O Sper ca in urmatorul capitol :]]]
Sper ca acest fic sa nu se termine prea curand, caci este mult prea frumos. Sper ca Tyler sa-si adune toate fortele posibile si tot curajul si sa-i spuna lui Kyan ce simte pentru el >.> Si la fel sper...sa se intample acest lucru in urmatorul capitol, caci nu mai vreau sa-l vad cum sufera si cum plange >.< E atat de dureros si pentru noi, cititorii.
Well...ca deobicei nu am nimic de criticat. Totul este ok, din toate punctele de vedere. Astept continuarea, sper sa soseasca repede xD Spor la scris in continuare si mult succes. Bye :3
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de βεκi - 10-04-2011, 08:55 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
3 Vizitator(i)