Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Hei, am trecut si eu pe aici asa cum am promis :]]
Adineauri am terminat ultimul capitol si m-am gandit sa las un comentariu. Ce pot sa spun? Nu cred ca imi pot gasi cuvintele sa-mi exprim admiratia. Totul este atat de genial, de superb. Cum reusesti sa ma surprinzi mereu?:]] Nu pot sa cred ca te-ai oprit tocmai acum,sper sa pui continuarea aceea cat de repede posibil, caci eu una nu mai am rabdare deloc. Ultimul capitol a fost cel mai bun de pana acum, din punctul meu de vedere. A fost atat de emotionant, recunosc ca mi-au dat lacrimile cand micutul Tyler nu mai isi gasea cuvintele. A recunoscut ca il iubeste pe Kyan, ce sweet. In acel moment mi se parea un copilas neajutorat, tare as fi vrut sa il iau in brate. Ma bucur ca a fost acolo Sam sa il consoleze si sa-l imbarbateze. Este o sora minunata, din toate punctele de vedere. Imi place foarte mult de ea, indiferent de parerea lui Kyan. Este geniala :]] Sper sa aflam mai multe despre ea in urmatoarele capitole, marea ei dragoste pe unde umbla ? xD Kyan este un personaj foarte tare, curajos, ambitios, foarte direct :]] Imi place mult caracterul lui, desi in ultimile capitole m-a enervat extrem de tare. Nu imi vine sa cred ca i-a facut micutului baiat. Adica...l-a alungat intr-un asemenea hal O_O Iar copilul fusese extrem de ingrijorat. Poor Tyler. Totusi, ma bucur ca s-a aflat in final adevarul despre Tyler :]] Sper sa se faca bine Kyan si in acelasi timp sper sa-i revina si creierul ca de la accident nu prea gandeste cum trebuie. Chiar sunt nerabdatoare sa vad ce se va intampla in continuare.
Nu am nimic de comentat sau criticat. Totul mi se pare foarte ok, din toate punctele de vedere. Povestea este originala si foarte captivanta, actiunea nu este deloc plictisitoare, modurile de expunere sunt la locul lor.

Spor la scris in continuare si multa bafta.
[Imagine: tumblr_lw7j04DPq01r5ikx8o1_400_large.gif]
My mama always says that I'm cute. I don't believe her. I'm more than that !

Shake, shake that booty for Beckha !




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de βεκi - 10-04-2011, 02:13 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)