Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

Oh, yeah ! First ^_____^
Capitolul asta m-a lasat masca, si pana la sfarsit cred ca am simtit si eu ce a simtit Tyler. Totusi Kyan e bine daca se afla la spital, dar starea lui e asa grava ... Nu ma asteptam sa mai poata vorbi cu el. Tyler chiar a recunoscut ca il iubeste, acum, oare, Kyan il va asculta si ii va intelege sentimentele ?

Citat:Încercam să trec umva peste cuvintele lui, să cred că nu erau adevatate. Dar erau... şi dureau atât de tare...
Nu numai pe saracul Tyler il dureau cuvintele lui, ci si pe mine :cry: A fost asa emotionant si nu imi vine a crede ca pana la sfarsit mi-au dat lacrimile. Cum am mai spus, mi-ar placea si mie o sora asa ca Sam. Chiar daca pe fratele sau nu l-a linistit, pe mine chiar a reusit. Parca era in fata mea si imi spunea ca totul o sa fie bine.
Ai descris capitolul si sentimentele tipului atat de bine, incat m-ai facut sa simt acea durere pe care a simtit-o si el ( si nu cred ca-s singura 17 ) ... Deci capitolul a iesit perfect si nu spun ca astept nextul, pentru ca e evident asta.
Inca ma gandesc ca l-ai putea omori pe Kyan, pentru ca la inceput ai spus ca fic-ul va fi diferit 17 Sa recunosc, imi plac sad ending-urile ^^ Nu m-ar deranja daca mai plang inca putin la sfarsitul ficului astuia... insa nu vreau sa ma omoare nimeni ca-ti spun asta si poate te influentez 17 Asa ca nu-l omori pe Kyan ^^'

Buh-Bye ! :chuu:



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Rain - 06-04-2011, 03:55 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)