Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#77
Oooook sweethearts, so, thois is next :] hope ya like pupic
P.S: Daca nu ii promiteam lui MirA ca am sa postez azi pe la 2-3, as fi uitat si il postam numai pe la vreo 9-10 seara 21 Macar asa stiu sa imi tin o promisiune15 =]]]

Capitolul XXI

Inima imi saltase cu putere, facandu-mi pieptul sa se stranga intr-o durere dulce. Vocea parca mi se oprise in gat atunci cand imi departasem buzele pentru a rosti ceva, iar ochii mei se marira dintr-o data la auzul cuvintelor sale.
-La dracu, marai el printre dinti, dupa care trase usor de incheieturile mele, aducandu-ma mai aproape. Chiar a fost o prostie sa vii astazi aici, adaugase apoi, tinandu-si chipul aplecat spre al meu.
Imi daduse drumul incheieturilor, ca una din mainile sale sa se strecoare in parul meu, pe care il strase usor in pumn, iar cealalta sa imi apuce ochelarii pe care ii indepartase.
Am scapat un sunet de uimire si am tresarit cand ii simtisem buzele acoperindu-le ferm pe ale mele. Limba lui avea gustul whisky-ului pe care il bause in bucatarie. O gustasem cand s-a strecurat in lacasul umed al gurii mele, cercetand si chemandu-ma sa ma alatur lui.
As fi crezut ca era vina whisky-ului, daca as fi fost eu cel care l-ar fi baut. Dar ochii lui au fost cei care ma ametisera mai tare decat orice bautura alcoolica.
Inspirasem brusc aer atunci cand buzele sale calde le-au parasit pe ale mele, iar mana sa imi tragea usor capul pe spate, ca gura lui sa guste pielea gatului meu.
Isi retrase mana din parul meu, ducand-o spre nasturii camasii care imi acoperea trupul, deschizandu-i pe rand, buzele urmand fiecare bucatica de piele descoperita. Ajungand la piept, urca din nou spre gat, apoi spre buze, obraz si ochi, indemnandu-ma sa clipesc des, dupa ce gura lui imi sarutase pleoapa.
-Kyan...?
Abia dupa ce ii rostisem numele, mana sa a ajuns la ultimul nasture, descheindu-l si pe acela, scotand la iveala perechea mea alba de boxeri cu elasticul negru si lat care imi trecea putin sub oasele soldurilor.
Nu raspunse la auzirea numelui sau, ci isi intinse mana ce tinea ochelarii mei, spre raftul bibliotecii, unde i-a asezat, pentru ca apoi sa isi coboare palmele calde de pe pieptul meu pana la talie, cuprinzand-o cu ambele maini. Ma trasese mai aproape, lipindu-mi trupul de al sau.
Buzele lui au decis sa imi dezmierde gatul si umarul, urcand apoi spre lobul urechii mele, indemnandu-ma sa tresar si sa gem scurt odata ce il prinsese bland intre dinti. Din acel punct trupul incepuse a-mi vibra odata cu inima care parca o luase razna.
Imi ridicasem in dreptul gurii mana dreapta inca acoperita de maneca lunga ce-mi atarna peste degete, fiind rusinat de acel sunet pe care il scapasem.
Inghitisem cu greu si m-am cutremurat puternic atunci cand realizasem ca mijlocul meu era apasat de excitarea lui inca in crestere, iar picioarele sale se impingeau in podea, indemnandu-ma sa fac cativa pasi inapoi. Am scapat un sunet de uimire atunci cand mana lui stanga imi cuprinse spatele iar bratul drept se asezase la jumatatea pulpelor mele, ridicandu-ma de la nivelul podelei. Imediat trupul imi fusese asezat pe suprafata moale a patului acoperit cu asternuturile care aveau parfumul lui Kyan. Ma ametise mai tare, facandu-ma sa vreau sa ma invelesc in ele si sa raman asa.
Ii rostisem din nou numele incet si ragusit, cautandu-l cu privirea, usor dezorientat.
Chipul lui revenise inaintea ochilor mei, iar trupul pe jumatate gol i se asezase pe pat, peste al meu. Nu am observat cand scapase de camasa, insa ochii mei usor incetosati ii cercetasera pieptul neted si puternic. Voiam sa il ating... peste tot.
Ma stapanisem imediat ce realizasem cat de rusinoase erau gandurile mele, apoi mi-am dus din nou in dreptul buzelor mana acoperita de materialul care a fost purtat si de Kyan.
Sprijinindu-se in bratul stang, palma sa drepta urcase pe abdomenul meu, odata cu privirea sa trecand peste piept imediat ce degetul sau aratator se invartise o data pe varful sfarcului intarit si rozaliu, facandu-ma sa gem surprins. Aceeasi mana s-a indreptat spre obrazul meu, cuprinzandu-l in palma, apoi ii privisem ochii ce se apropiasera stralucitori.
-Dumnezeule, Justin... Te doresc atat de mult, gemu el, aplecandu-se asupra mea, dupa care imi simtisem buzele invadate de gustul sau dulce.
As fi mintit in cel mai josnic mod daca negam faptul ca si eu simteam acelasi lucru...materialul boxerilor mei ascundea sub el adevarul. Trupul meu nerusinat tanjea dupa atingerile ispititoare ale lui Kyan...
Patul scartaise usor sub greutatea lui, cand isi apropiase genunchii, sprijinindu-si intreg corpul astfel fara ajutorul mainilor, care erau doritoare imi a-mi cerceta pielea alba.
Buzele ii coborara si ele pe pieptul meu, atingand usor varful sfarcului ridicat, dupa care limba lui il umezise, iar dintii il prisesera intre ei cu blandete. Am gemut din nou, lasandu-mi capul pe-o parte, insa ochii mei inca il urmareau coborand spre abdomen... si mai jos.
Cand ajunsese la linia boxerilor mei, degetele aratatoare ale mainilor sale se strecurara sub elasticul negru, tragandu-l din ce in ce mai jos.
Imi simtisem atat obrajii cat si trupul atat de fierbinti incat respiratia mea se ingreuna, iar capul parca mi se invartea intr-un loc gol ca o pagina alba din mintea mea.
Inghitisem cu greu in incercarea de a-mi stapani tremuratul propriului trup, insa nu reusisem vazandu-l pe Kyan cum saruta acea zona, pana cand imi descoperise sexul intarit, scapand in scurt timp de boxeri.
Scapasem un sunet de uimire atunci cand buzele sale atinsera varful deja umed, gata de eliberarea dulce, datorita atingerilor lui.
-Kyan... Stai, am gemut eu, respirand sacadat, cand degetele mainii sale drepte imi inconjurasera organul, miscandu-se incet pe suprafata lui.
Scapasem un geamat lung ca un protest impotriva trupului meu care s-a arcuit usor, si respiratiei care mi se taiase brusc. Stransesem in pumn manecile camasii, rostind in soapta numele actorului, in timp ce ma eliberasem de lanturile propriei placeri trupesti.
Respiratia mea era grea si sacadata, iar inima imi era pe punctul de a exploda, trimitandu-mi prin trup atat de multi fiori incat nu ii ingaduia sa isi opreasca tremuratul.
Acesta isi ridicase degetele in dreptul buzelor, lingand lichidul alb ce i se intindea pe degete. Inspirasem surprins cand ii observasem gestul care imi parea neobisnuit de pervers in combinatie cu privirea lui albastra, atat de stralucitoare si cu zambetul multumit de pe buze.
-Chiar si aici... esti incredibil de dulce, rostise el, punandu-si apoi bratele de-o parte si de alta a umerilor mei, revenind asupra mea.
-Nu...
Fusesem atat de jenat de ceea ce se intamplase in urma cu doar cateva secunde, incat nu ma incumetam sa il privesc pe Kyan in ochi. Imi acoperisem chipul cu mana dreapta si materialul lung ce imi trecea peste degete.
-Ba da, spuse el soptit, prinzandu-mi incheietura, pe care mi-o tinuse departe de chip, pentru a-mi putea cuprinde buzele intre ale sale, sarutandu-le bland.
Imediat nu ii mai simtisem caldura corpului. El se ridicase in picioare, descheiandu-si pantalonii, care pareau a-l incomoda incredibil de mult in acea zona umflata dintre picioare. Privirea mea il urmarea, curioasa, si inspirasem adanc atunci cand restul imbracamintei lui ii zacea la picioare, lasandu-i trupul in toata splendoarea lui sa se afiseze inaintea ochilor mei tulburati.
El revenise asupra mea, plasandu-se intre picioarele mele. In timp ce isi trecea degetele prin parul meu blond, isi lipise corpul pe al meu. Il priveam surprins, simtindu-i organul atat de tare, apasandu-mi pe al meu, iar gura lui coborase pe umar, urmarind apoi cu buzele muchia claviculei.
Mana sa imi inconjurase spatele, ridicandu-mi mijlocul, pana cand simtisem presiune in locul ascuns dintre fese. Era atat de fierbine...
Stransese din dinti, maraind o injuratura, apoi intinse mana care fusese sub mine spre noptiera, scotand de acolo un pliculet mic. Il prise intre dinti, apoi trase cu doua degete de el, scuipand imediat invelisul de plastic dupa ce luase de acolo prezervativul. Imi tinusem respiratia, privindu-i mana care ii coborase printre trupurile noastre, apoi imediat, mana aceea revenise sub spatele meu, ridicandu-mi mijlocul din nou.
Pieptul imi salta puternic, simtindu-l din nou acolo, insa de acea data, presiunea devenise mai mare. Am scancit lung si am tipat, simtind durerea din josul trupului meu, care se intensifica secunda cu secunda, cu cat el inainta in carnea mea. Nu se oprise pana cand patrunse in intregime, indemnandu-ma sa scap icnete si gafaieli puternice. Imi lasasem capul pe-o parte, strangand in pumn coltul pernei albe si indoindu-mi spatele.
Kyan inghitise in sec, lasandu-si fruntea in scobitura dintre gatul si umarul meu.
-La dracu... Justin, esti... atat de mic, soptise el, inspirand aerul printre dinti, si prinzandu-mi degetele mainii drepte intre ale sale.
-Cerule, rostisem eu tremurat, indreptandu-mi privirea spre tavan si simtind cum lacrimile mi se rostogoleau din ochi pe tample, apoi in par. Inghitisem cu greu, iar mana stanga mi-o indreptasem spre parul blond inchis, tepos al lui Kyan.
El nu se misca. Se straduia sa nu o faca. Trupul ii era incordat, chinuit de dorinta care ii cerea sa se miste, iar el refuza sa o faca.
-De ce nu... te misti? intrebasem eu, simtindu-l atat de tare si doritor inauntrul meu, dupa care ii inconjurasem talia cu picioarele.
-Imi e teama ca te voi rani, rostise el, fara a-si ridica fruntea din scobitura gatului meu. Pentru ca... esti atat de mic, adauga apoi, parca printre dinti.
Ah, durerea era ingrozitoare incat imi ajungea ca un tarus in inima, insa as fi putut deveni atat de masochist in acel moment, avandu-l pe el asa... adanc.
-Fa-o. il indemnasem eu, inghitind cu greu, incercand sa imi opresc lacrimile ce inca mi se scurgeau pe tample.
-Nu pot. Nu vreau sa te ranesc, spuse el, clatinandu-si capul intr-o parte si in alta.
-Fa-o, Kyan... stiu ca nu m-ai rani intentionat.
Mana ce imi era asezata in parul lui, ii ajunse pe obraz, cand acesta isi ridicase chipul, pentru a-mi atinge buzele cu ale sale. Imi coborasem mana stanga pe umarul lui, apoi el imi luase mana dreapta, sarutandu-mi podul palmei, dupa care o asezasem pe celalalt umar al sau. Stranse din dinti, prinzandu-ma cu o mana de sold, iar cealalta imi tinea inca mijlocul ridicat. Scapase o injuratura cand facuse prima miscare. Am intampinat durerea cu un scancet scurt si am inchis ochii strangandu-mi puternic pleoapele, apoi palma dreapta imi alunecase spre pieptul lui. Ritmul inimii sale puteam sa il confund cu al meu... bateau la fel de repede, la unison. Imi urcasem ambele maini spre parul lui, strangand in pumn suvitele scurte parca vrand sa il aduc si mai aproape decat era deja. Imi lasasem capul pe spate si am scancit scurt, iar buzele lui fierbinti si-au creat propria cale de pe gura mea, pe obraz, barbie si apoi pe gat, de unde prinsese intre dinti pielea alba, sugand-o si lingand-o, pana cand lasase o urma rosiatica. Avea sa se invineteasca, insa nu conta. Parea un fel de ritual senzual facut de buzele lui calde pe pielea mea pentru a sublinia faptul ca ii apartineam si ca aveam sa raman astfel. Da, ii apartineam lui in intregime... intreaga mea fiinta il dorea si fiecare maruntaie din mine putea fi de acord.
Il simteam. Pulsand, impingand, iesind, apoi revenind cu aceeasi dorinta arzatoare pe care trupul lui o emana din fiecare por.
Ii rostisem numele in nou, si imi ridicasem capul pentru a-i cauta buzele cu ale mele, iar cand le-am gasit, scapasem un geamat scurt inainte de a-i depune un sarut care sa conduca la altul.
Mijlocul lui era strans intre coapsele mele ce tremurau odata cu tot ce poate fi numit trup, iar vocea mea parea sparta, lovita de valurile pasiunii trupului sau, insa si de acea durere care ma indemna sa scap sunete scurte si dese.
Stransesem cu putere de parul ce mi sa afla intre degete si as fi injurat atat de tare daca vocabularul meu era la fel de bogat ca al altora. Incercam sa opresc acele sunete, care insa veneau la fel de puternice din gat, cu fiecare miscare a lui Kyan.
Ma afundasem in perna moale, iar mana dreapta mi-o coborasem din parul lui, pentru a strange iar coltul pernei albe. Trupul mi se zvarcolea sub cel al blondului, tremura, si se arcuia incontrolabil.
Ii rostisem numele de doua ori inainte ca gura lui sa puna stapanire din nou pe a mea, facand ca scancetele sa fie infundate, insa mai dese cand el isi grabise miscarile. Gura si limba lui au dezmierdat fiecare parte libera la care ar fi putut sa ajunga, iar de fiecare data cand ajungea aproape de urechea mea, gemea cat de mult ma dorea, cat de dulce sau adorabil eram. Imi facea inima sa imi salte dureros de placut, cu acele cuvinte, parca vrand sa compensese durerea provocata trupului meu, care cunoscuse pentru prima data cat de mult putea sa fie dorit de un alt barbat si cu cata pasiune.
Am tipat scurt cand se adancise mai dureros de cateva ori, apoi ii auzisem gafaielile si gemand ultima injuratura inainte ca trupul sa i se linisteasca. Am scapat un icnet scurt, simtindu-l iesind din carnea mea care parca palpita, iar Kyan se asezase incet langa mine, incercand sa isi regleze respiratia la fel de grea precum era si a mea. Stand sprinjinit in cot, imi ferise firele de par de pe fruntea uda, apoi imi cuprinse obrazul in palma, intorcandu-mi chipul spre el.
-Iarta-ma Justin. Nici macar nu te-am intrebat daca voiai asta, spuse el, lipindu-si fruntea fierbinte de a mea.
-Nu e nimic... Am vrut asta, rostisem eu, zambindu-i usor, inainte ca buzele lui sa le apese pe ale mele, ramanand astfel, lipit de ele pentru un timp.
-Vino aici, spuse el soptit, lasandu-se pe spate si trecurandu-si mana la spatele meu pentru a ma trage mai aproape. Mi-am asezat capul pe pieptul lui, iar palma pe abdomen, exact ca in acea zi din casuta de pe plaja...
---MY YAOI BLOG-- *click*
[Imagine: _Gay_Rights__by_Minty_Hippo.png][Imagine: Not_a_choice___stamp_by_ethereal_cr.gif]
Why is it that, as a culture we are more comfortable with seeing two men holding guns than holding hands? [Ernest Gaines]




Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Yaoi Queen - 23-03-2011, 04:22 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)