Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#75
Ouf ma indragostesc din ce in ce mai tare de micutii mei indragostiti..sunt al naibii de bunoci..si vestimentatia lui Tyler..ma duce cu gandul la lucruri cu adevarat indecente...si felul in care l-a prins de manutele sale neastamparate si felul in care i-a spus ca il provoaca..cred ca se apropie o scena Yaoi foarte..provocatoare si romantica..cel putin asta astept de la tine...
Stiu foarte bine ca pui suflet in ceea ce scrii fiindca totul ia o aura atat de melancolica si lenta incat mi se taie respiratia... abia astept ca micutul Kyan sa treaca la actiune..iar micutul meu Tyler rusinat sa geama sub trupul transpirat al eroului meu...doamne m-ai facut sa salivez..
si inca cum
Astept cu mare nerabdare nextul..de fapt pe acesta l-am asteptat...ouf! scrii foarte repede..si imi place ...ai un fic superb..si ma bucur ca nu grabesti actiunea..adica este capitolul XX si inca nu au facut nebunii..asta imi place foarte mult..
hmm cam atat scump-o..si nu uita ca noi asteptam ca nenea cu inspiratia sa te sageteze..si sa iti pui degetutele pe tastele calculatorului si sa treci la treaba...
Ja ne ma dear!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Turta Dulce - 20-03-2011, 03:32 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)