Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#60
Oh, dulceata, chiar ma gandeam in drum spre casa cand ne pui capitolul la SID :X Se pare ca estem telepatice!
Se gandeste la el ca la un zeu, aah? Si cand zeul are de gand sa profite de slujitorul lui? =p~ Cand au de gand sa... Stii tu ce? 5 Aaah, mintea mea moare dupa asa ceva si tu stii prea bine asta.. Deci... ? 108
'' Sunt plin ''... Femeie, mintea mea a zburat pe la niste perversitati acum =p~ PLin cu ce?21 Plin cu Kyan se poate? 5 [ Dau in paranoiaaa o.O ]
God! In pat... Amandoi... Fara atingeri perverseee? >.> Fara... Fara nimic care sa ma faca pe mine sa sar in sus de bucurie? Un sarut, o mangaiere, o ceva sculata pe-acolo... Kyan, ma omori cu zile20 Nopti si amurguri, rasarituri si neguri sau ce-oi mai avea eu >.> Faza cu luna plina a fost prea belea21 Nu stiu cum de ai atatea idei, cert este insa ca sunt miiiinunate si le iubesc <3
Ador felul tau de a jongla cu vorbele si sentimentele lor, te pricepi foarte bine la schimburile de replici, mai ales ca sunt al naibii de amuzante si le sorb din priviri 8 Creatiile tale se citesc intotdeauna cu placere de subsemnata <3 Nu-mi vine sa cred insa ca ei doi mai pot vorbi '' ca doi oameni la cafea dimineata ''. I means... Cand o fac? 108
Abia astept momentul... Si iti doresc spor la scris in continuare *hug* *kiss*
Ideile tale de nepretuit sa nu se termine niciodata! :X
"Iadul e gol si toti diavolii sunt aici. " (W. Shakespeare)

Blog:
Codul Cuvintelor | L'art de L'amour



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Beatrix LaVey - 13-03-2011, 11:45 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
4 Vizitator(i)