Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#38
Chiar nu ma asteptam sa iti las comm, deci sunt o cititoare, ca oricare ce ti-a citit ficul de mult timp. dar nu numai pe acesta.
Ti-am mai spus ca ma inspiri si nu mint, mereu am citit ficurile tale fiindca aia vut idei foarte bune si originale chiar frumoase ce m-au atras intr-un mod necunoscut.
Tin bine minte ca atunci cand am intrat la acest topic de Yaoi & YUri, am ales o lucrare de a ta, fara sa stiu cine a scris. Cat timp a citit pai pur si simplu ma lovit un val de inspiratie si m-ai motivat sa scriu yaoi, pe langa asta sunt o fana inraita a yaoi-ului.
Bine sa las chestiile astea, dar am vrut sa stii.

Acum legat de acest capitol. Idea este chiar una foarte buna, ai descris foarte bine totul. Deci mi s-a derulat ca si un filmulet in cap, pacat ca nu faci filme. ca daca facei eu sigur saream in sus de fericire. Insa ma multumesc cu ficurile tale.
Desigur ai avut cateva greseli de tastare, cred ca 1. OuO
Asa de multe incat ma deci nu mai aveam aer. [nu, chiar nu ai avut, glumeam XD]
Modul tau de a descrie este foarte bun si dezvoltat, nu e de mirare de ce toti iti spun ca : Ce super a iesit, ca te descurci de minune.
Mie mi se pare totul echilibrat sa stii, deci nu are ce sa ma deranjeze. :]
Actiunea din aces capitol a fost buna, totul mi s-a parut bine, chiar foarte incitant.
M-ai lasat in suspans.
Cam atat am de spus, da stiu nu foarte multe. Insa am zis sa trec si sa-ti ls, poate am sa mai trec sa-ti las la urmatoarele capitole. :')

Succes la scris si multa imaginatie !!
Kt.Kat a trecut pe aici. :3 ~ Meow`



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de hiimera - 26-02-2011, 11:13 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)