Nu ești un membru încă? Înregistrează-te acum!
Creează un cont nou  

Scaldare in dorinta [Poveste finalizata]

#25
In seara asta am chef de lasat comentarii..
So... daca ti-as spune tot ce as avea in minte te-ai satura de laude ^^" . Sa stii ca eu sunt un fan al ficului tau, insa sunt un fan secret, care abia acum, dupa nerusinarea incurabila de a nu lasa comment atunci cand trebuia, si-a invins lenea pentru a-ti spori comentariile ( lol) .
Ai spus la inceput ca acest fic yaoi va fi unul diferit si se vede foarte clar. Personajele au un comportament, ma refer la cele principale, foarte aparte fata de alte ficuri ale tale. Tyler imi da impresia ca este un copil mai mare, foarte timid, dezordonat[ cand spun dezordonat ma refer la infatisarea lui], inteligent[ poate si putin tocilar] si foarte cumintel. In schimb ce Kyan, este opusul lui; aranjat, tupeist, direct, un foarte bun actor si pervers[ insa nu genul acela de bad-boy] . Nu pot spune ca nu ma enerveaza putin comportamentul lui Tyler, insa asta imi place la el.. enervant intr-un mod placut^^".
Foarte frumos a fost capitolul. Mi-a placut nesiguranta lui Tyler atunci cand astepta telefonul sau cand isi spunea ca lui Kyan nu ii pasa de el[ aici mi-ai dat de gandit... dar ma bucur ca nu s-a intamplat ceea ce gandeam eu].
WTF? Cum sa uite sa isi arunce palaria? Trebuie sa fie foarte indragostit lulea[ nu ca nu mi-ar conveni]. Mi-a placut scena din bucatarie, iar atunci cand am vazut ca se indreapta spre casa actorului am crezut ca se va intampla ceva 15.
Ce nu imi place este acel " fratioare" spus in aproape fiecare replica a lui Sam.
Descrierea, naratiunea, dialogul si ce mai vrei tu ma abtin de la comentat pentru ca n-am ce sa spun. Ideea imi place.. etc. , etc... imi place totul.
Era sa uit. Ma bucur ca Sam i-a acceptat pe cei doi... da dovada ca este o prietena si o sora adevarata.
Foarte traznita si brusca ideea de a merge la mare, dar intr-un sens bun. De-abia astept partea yaoi[ nici nu cred ca-ti inchipui cat 21 ] , care poate, poate se va intampla in aceasta excursie.
Uimeste-ma mai mult decat sunt acum.
Mi-e foameee!!!



Răspunsuri în acest subiect
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de MiraA - 20-01-2011, 12:35 AM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de Assyria - 15-02-2011, 11:50 PM
RE: Scaldare in dorinta[*YAOI*] - de Sasha. - 26-02-2011, 11:03 PM
RE: Scăldare în dorinţă[*YAOI*] - de .ℓυ¢кy.sтαя. - 27-03-2011, 01:58 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Rain - 11-03-2012, 11:48 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 12-03-2012, 12:26 AM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 12-03-2012, 06:14 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de hiimera - 18-03-2012, 10:11 PM
RE: Scăldare în dorinţă - de Kimera - 23-03-2012, 04:46 PM


Utilizatori care citesc acest subiect:
5 Vizitator(i)